Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
25.09.2015

Prestiżowe konkursy na 23. Międzynarodowych Targach TT Warsaw

Prestiżowe konkursy na 23. Międzynarodowych Targach TT Warsaw

Międzynarodowe Targi TT Warsaw to nie tylko idealna okazja do spotkań, nawiązywania nowych relacji biznesowych oraz promowania produktów i usług turystycznych. To także szansa na prestiżowe nagrody podkreślające jakość firmy, a tym samym budujące jej pozycję na rynku.

Konkursy są nieodłącznym elementem Targów TT Warsaw. Nagrody i wyróżnienia zdobyte w tych renomowanych konkursach podkreślają jakość firmy, a tym samym pomagają budować przewagę konkurencyjną na rynku.

W tegorocznej edycji wydarzenia wystawcy będą mogli walczyć między innymi o statuetkę Homo Turisticus przyznawaną za najatrakcyjniejsze stoisko. Szanse na zwycięstwo w konkursie mają te stoiska, która wyróżniają się spośród innych zarówno oryginalnością, jak i funkcjonalnością. Jury będzie brało pod uwagę takie aspekty jak: estetyka zabudowy, spójność wizualizacji stoiska z prezentowaną ofertą, program wydarzeń na stoisku, materiały promocyjne oraz obsługa klienta. Nagrody zostaną przyznane zwycięzcom już pierwszego dnia targów podczas wieczornej gali.

Organizatorzy imprez turystycznych staną do walki o Kryształowy Globus. Nagroda jest przyznawana w ramach konkursu "Fair Play Turystyki Polskiej o Kryształowy Globus". Jest to szansa dla firm, które swoją pracę wykonują z dbałością o najwyższy poziom usług. Zgłoszenia można przesyłać do 30 października 2015 r. Konkurs jest współorganizowany z Polską Izbą Turystyki.

Ostatni, ale nie mniej prestiżowy konkurs poświęcony jest nowym technologiom w branży turystycznej. „Nowe technologie w turystyce - Tech.Travel Award” to nagroda przewidziana dla firm oferujących rozwiązania na bazie najnowszych technologii. Konkurs współorganizowany jest z Polską Organizacją Turystyczną. Zgłoszenia można przesyłać do 30 września 2015.

Opisy oraz regulaminy konkursów dostępne są na stronie www.ttwarsaw.pl.

23. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw odbędą się w dniach 26-28
listopada br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal MojeKonferencje.pl

INFORMACJA PRASOWA

  

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij