Pałac Żelechów
Szybkie wyszukiwanie
28.12.2016

Prezesem Oddziału Europy Centralnej ICCA po raz kolejny Anna Górska

Prezesem Oddziału Europy Centralnej ICCA po raz kolejny Anna Górska

Anna Górska, która Business Development Director w EXPO XXI Warszawa jest już od trzech kadencji, dodatkowo objęła prestiżową funkcję Prezesa Oddziału Europy Centralnej ICCA International and Convention Association. To oznacza, że Polska będzie silnie reprezentowana w jednym z ważniejszych stowarzyszeń branżowych, które funkcjonują na świecie.

Całe Stowarzyszenie ICCA tworzy 1111 członków z 97 państw. Istnieje ono od 1963 roku. Członkowie podzieleni są na sektory związane z ich działalnością, a także oddziały wg położenia geograficznego. Anna Górska reprezentuje Europę Centralną i jest to drugi co do wielkości oddział ICCA.

Członkostwo w ICCA ma wiele zalet. Jedna z nich to dostęp do jedynej na świecie bazy danych o kongresach stowarzyszeń międzynarodowych. ICCA prowadzi rozmaite badania, m.in. w zakresie rynku konferencji stowarzyszeń. Wspiera również innowacje i umożliwia współpracę światowych ekspertów.

Anna Górska już planuje stworzenie strony internetowej Oddziału Europy Centralnej ICCA, a także przygotowuje się do letniej konferencji oddziału, która będzie miała miejsce we Lwowie.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT
EXPO XXI Warszawa
EXPO XXI Warszawa

Warszawa
mazowieckie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl