Profesjonalizm w czystej postaci- Targi Lublin SA

Profesjonalizm w czystej postaci- Targi Lublin SA

Każde spotkanie biznesowe posiada inny charakter i wymaga indywidualnego podejścia podczas organizacji i realizacji. Rozbudowana infrastruktura Targów Lublin SA sprawia, że obiekt spełnia wymagania każdego wydarzenia na równie wysokim poziomie. Organizatorzy mogą być spokojni o jakość świadczonych usług oraz doświadczenia kadry pracowniczej.

Doskonała lokalizacja w centrum Lublina, wszechstronność powierzchni oraz dedykowana oferta dostosowana do potrzeb klientów sprawiają, że Targi Lublin SA są miejscem udanych wydarzeń i imprez firmowych.

Obiekt dysponuje dwoma salami konferencyjnymi: B1 i B2. Pozwalają one zorganizować zarówno kameralne spotkanie biznesowe, jak i duży kongres o charakterze międzynarodowym. Dużym udogodnieniem jest fakt, że sala B2 wyposażona jest w system ścian przesuwanych. Przestrzeń można podzielić na dwie mniejsze części. Każda z nich może funkcjonować niezależnie, dzięki wyposażeniu w niezbędny sprzęt multimedialny.


Największe wydarzenia branżowe, takie jak targi, seminaria, kongresy i konferencje skupiają wokół siebie wiele mniejszych firm, specjalistów, praktyków i teoretyków. Na tego typu imprezy zapraszani są goście liczeni w setkach, a nawet tysiącach. Aby zapewnić im swobodę poruszania się między stoiskami oraz wygodne miejsca na widowni, można wykorzystać jedną z dwóch dostępnych przestrzeni: Halę A lub Halę C. Większa z nich może pomieścić nawet 5000 osób, dzięki czemu nawet najbardziej wymagające eventy zostaną doskonale zrealizowane.


Targi Lublin SA świadczą również wiele usług dodatkowych, które uzupełniają ofertę konferencyjną. Podczas spotkań można zapewnić oprawę cateringową dostosowaną do wielkości wydarzenia. Obsługa niesie również pomoc podczas aranżowania przestrzeni pod względem wizualny. 

Efektywne oświetlenie i dekoracje podkreślają atmosferę eventów. Wysokiej jakości system nagłośnienia pozwala zaplanować koncerty, a wszechstronny charakter obiektu idealnie dopasowuje się do spotkań branż przemysłowych, gospodarczych, finansowych, medycznych czy kulturalnych. Natomiast przed budynkiem na gości czeka duży parking. 


Profesjonalizm widać tutaj na każdym kroku, od wyglądu obiektu, poprzez wyposażenie sal konferencyjnych, aż po zaspokajanie potrzeb dodatkowych. Targi Lublin SA są miejscem, w którym od lat odbywają się największe i najbardziej prestiżowe wydarzenia w regionie. Goście otrzymują gwarancję, że obsługa stanie na wysokości zadania, a zorganizowany event zostanie zapamiętany na całe lata. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz