Profesjonalnie, wygodnie i tanio- HL Hotel Lechicka w Poznaniu

Profesjonalnie, wygodnie i tanio- HL Hotel Lechicka w Poznaniu

W organizacji konferencji, szkoleń czy bankietów zazwyczaj przodują duże miasta, będące stolicami województw. Skupiają one wokół siebie szereg firm i przedsiębiorstw eventowych, noclegowych, gastronomicznych oraz rozrywkowych. Jednym z najczęstszych kierunków biznesowych jest Poznań.

Choć lista obiektów konferencyjnych w Wielkopolsce jest długa, nie może zapomnieć, że podczas organizacji wydarzeń liczy się wszechstronność. Oferta powinna być profesjonalnie skomponowana, a lokalizacja wygodna dla wszystkich gości. W takim przypadku cena potrafi skoczyć w górę. Jeśli jednak zależy nam na tych samych elementach przy zachowaniu preferencyjnych warunków, dostosowanych do naszych potrzeb, warto zdecydować się na HL Hotel Lechicka.

3-gwiazdkowy HL Hotel Lechicka posiada wygodną lokalizację dla klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Oddalony jest zaledwie 6 kilometrów od Starego Rynku w Poznaniu, dzięki czemu ułatwia poruszanie się między najważniejszymi punktami kulturalnymi w mieście. Jednocześnie szybko i łatwo można dostać się z hotelu na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie organizowane są liczne wydarzenia na skalę światową. Tuż obok biegnie również trasa między Rzepinem a Warszawą, a przed budynkiem znajduje się pojemny parking samochodowy. Goście nie muszą więc tracić czasu na komunikację, a poruszanie się całych grup przebiega bezstresowo.


O profesjonalnym podejściu HL Hotelu Lechicka do klientów biznesowych świadczy rozbudowane zaplecze konferencyjne, które jest w stanie sprostać zarówno kameralnym szkoleniom, jak i dużym jubileuszom. Doświadczenie i zaangażowanie kadry pracowniczej sprawia, że organizator może w pełni skupić się na prowadzeniu wydarzenia, pozostawiając wiele istotnych kwestii w rękach obsługi.

To co wyróżnia obiekt, to niesamowita poznańska panorama, która rozciąga się za oknami hotelu. Takie widoki dodają mu niezwykłości i oryginalności, a przestrzenie stają się bardziej otwarte. Sale konferencyjne są różnorodne i świetnie wyposażone. Największa przestrzeń może pomieścić nawet 180 osób. Wnętrza mają dostęp do naturalnego światła, a jednocześnie są doskonale oświetlone sztucznie. Każda z nich jest klimatyzowana oraz wyposażona w bezprzewodowy internet. Goście mogą korzystać z nowoczesnego sprzętu audiowizualnego, dzięki czemu każdy event prezentuje wysoki poziom techniczny.


Wszystkie te elementy pozwalają nam zorganizować dowolny rodzaj szkolenia, warsztatów, konferencji, seminariów czy imprez firmowych w HL Hotel Lechicka. Jednocześnie nie musimy nadwyrężać swojego budżetu. Możemy swobodnie korzystać z uroków i możliwości, jakie oferuje Poznań. Mając pewność, że obiekt zaspokoi wszystkie nasze potrzeby lokalizacyjne, techniczne i audiowizualne, od nas zależy wyłącznie część merytoryczna i to na nią możemy poświęcić wszystkie swoje siły.  

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!
Nowoczesny hotel na konferencje w Ustce - Cristal Baltic Apart Hotel!

Elegancki Cristal Baltic Apart Hotel w Ustce oferuje idealne warunki do organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Przestronne apartamenty, restauracja My Thai, nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na morze oraz bogata oferta atrakcji zapewniają niezapomniane wrażenia i komfort nad Bałtykiem.

Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace
Wyjątkowe miejsce na event 100 kilometrów od Warszawy - Parisel Palace

Odkryj Parisel Palace – eleganckie centrum konferencyjno-wypoczynkowe w malowniczych Klimkach pod Łukowem. Idealne miejsce na prestiżowe wydarzenia biznesowe z nowoczesnymi salami, komfortowymi noclegami i wykwintną kuchnią.

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

Przed nami 6. edycja Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i koniecznie weź w nim udział. Do zobaczenia!

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz