Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
25.08.2020

PromocjaHotelu.pl: Wywiad z Maćkiem Strausem o rewolucji w Hotelu Afrodyta i o wyzwaniach w czasach epidemii

PromocjaHotelu.pl: Wywiad z Maćkiem Strausem o rewolucji w Hotelu Afrodyta i o wyzwaniach w czasach epidemii

Na naszym zaprzyjaźnionym blogu PromocjaHotelu.pl pojawił się nowy post. Tym razem redaktorzy bloga mieli okazję porozmawiać z doradcą i analitykiem hotelowym Maćkiem Strausem, który zdradził im, jakie zmiany szykują się w hotelu, którym zarządza. 

Wywiad jest bardzo ciekawy nie tylko z punktu widzenia gości Hotelu Afrodyta Business & SPA, ale przede wszystkim z punktu widzenia hotelarza, który przez epidemię koronawirusa musi dostosowywać się do dynamicznie zmieniającej się sytuacji. 

Maciek Straus, Dyrektor Hotelu Afrodyta Business & SPA, odpowiada na pytania, co zmieniło się w branży hotelarskiej przez epidemię koronawirusa, jak dostosować się do obecnych realiów, jak reagować na zmieniającą się sytuację i (o dziwo!) o pozytywach całej tej sytuacji.

Maciek w wywiadzie opowie również o zmianach, jakie czekają hotel pod Warszawą, którym zarządza, o zmianie modelu biznesowego i o nowych stanowiskach, na które szuka obecnie idealnych kandydatów.

Zachęcamy do przeczytania całego wywiadu - nam się bardzo podobało.

PRZECZYTAJ "Hotele otwierają się na nowe – wywiad z Maćkiem Strausem, doradcą i analitykiem hotelowym" na blogu PromocjaHotelu.pl.

przeczytaj artykul

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij