Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zamek Na Skale ****
29.08.2020

Przemysław Biechowiak dyrektorem Hotelu Lidia SPA & Wellness **** w Darłowie

Przemysław Biechowiak dyrektorem Hotelu Lidia SPA & Wellness **** w Darłowie

Przemysław Biechowiak, wcześniej pełniący funkcje dyrektora poznańskiego Hotelu Safir***, od września będzie nowym dyrektorem Hotelu Lidia SPA & Wellness **** w Darłowie. Obiekt ten należy do sieci Hotele Nadmorskie. 

Pan Przemysław przez 2 lata pełnił funkcje dyrektora Hotelu Safir. Przez ten czas hotel przeszedł gruntowany remont, a popularność poznańskiego hotelu rosła z miesiąca na miesiąc - zwłaszcza wśród gości biznesowych. Organizatorzy spotkań firmowych mieli do dyspozycji 9 sal konferencyjnych i rozbudowane zaplecze gastronomiczne. 

Wcześniej, zanim Pan Przemysław objął funkcje dyrektora w poznańskim hotelu, przez 13 lat zarządzał Centrum Konferencji i Rekreacji „Akwawit" Sp. z O.O. wraz z Hotelem Akwawit ***. Kompleks ten należy do Harmony Polish Hotels. W tym obiekcie również przeprowadził gruntowny remont i był pomysłodawcą i twórcą SPA. 

Wykształcenie swoje Pan Przemysław zdobył na Wydziale Zarządzania na poznańskim Uniwersytecie Ekonomicznym, a także na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, gdzie ukończył kierunek Organizacja i Zarządzanie Gospodarką Turystyczną i Hotelarstwem.

Od 2021 Przemysław Biechowiak jest członkiem Wielkopolskiej Komisji ds. Kategoryzacji Obiektów Hotelarskich działającej przy Marszałku Województwa.

Panu Przemysławowi życzymy wielu sukcesów w nowej roli, a Hotelowi Lidia SPA & Wellness **** w Darłowie powodzenia i dobrych wyników finansowych.


INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT
Hotel Lidia**** SPA & Wellness
Hotel Lidia**** SPA & Wellness

Darłowo
zachodniopomorskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij