Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
5.10.2021

Przemysław Biechowiak nowym dyrektorem wrocławskiego hotelu HP Park Plaza****

Przemysław Biechowiak nowym dyrektorem wrocławskiego hotelu HP Park Plaza****

Ostatnie tygodnie obfitują w zmiany na wysokich stanowiskach w branży hotelarskiej. Wczoraj pisaliśmy o Elżbiecie Nitsze, a tym razem chcemy Was poinformować, że Pan Przemysław Biechowiak od 1 października został Dyrektorem hotelu HP Park Plaza **** we Wrocławiu. 

Wcześniej p. Przemysław pełnił funkcję Dyrektora Generalnego Hotel Lidia SPA & Wellness **** w Darłowie, a jeszcze wcześniej pełnił funkcję dyrektora poznańskiego konferencyjnego Hotelu Safir. Przed Hotelem Safir przez 13 lat zarządzał Centrum Konferencji i Rekreacji „Akwawit” Sp. z O.O. wraz z Hotelem Akwawit (od 2007 do 2018 – jako Prezes Zarządu ), należącym do Harmony Polish Hotels.

Oprócz pracy w hotelach Przemysław Biechowiak był też członkiem Wielkopolskiej Komisji ds. Kategoryzacji Obiektów Hotelarskich działającej przy Marszałku Województwa (2012-2020 r.).

HP Park Plaza **** we Wrocławiu należy do polskiej Grupy Hotele HP Park, która swoje obiekty posiada również w Olsztynie i Poznaniu. 

Gratulujemy i życzymy sukcesów!

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT
Hotel HP Park Plaza
Hotel HP Park Plaza

Wrocław
dolnośląskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij