Przenośna podłoga? Eventy bez ograniczeń!

Przenośna podłoga? Eventy bez ograniczeń!
Przenośna podłoga sportowa to bez wątpienia jedno z najnowszych rozwiązań dla sportu jak również dodatkowa możliwość dla różnego rodzaju imprez w plenerze. Jej prosty, a zarazem praktyczny montaż sprawia, że możliwe jest rozegranie zawodów sportowych bądź imprez praktycznie w każdym miejscu. Co więcej ową przenośną podłogę można transportować i montować, w zasadzie wszędzie, jedynym warunkiem jest równe podłoże, na którym należy montować przenośny parkiet. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że jest to wyjątkowy system podłogowy, gdyż najwyższej jakości, jej niewątpliwą zaletą jest jej mobilność, a także spełnianie najbardziej wygórowanych standardów organizacji sportowych. Doskonałym przykładem zastosowania omawianej podłogi sportowej była impreza „Zwyciężać Mimo Wszystko”, która została zorganizowana przez Fundację Anny Dymnej Mimo Wszystko. Odbyła się ona na krakowskim rynku. Na odpowiednio zbudowanym parkiecie gościli sportowcy reprezentujący różne dyscypliny sportu. Bez podłogi nie mogłaby się odbyć główna atrakcja programu imprezy, czyli mecz siatkówki pomiędzy gwiazdami serialu Majka, a Mistrzami Polski w Siatkówce osób niepełnosprawnych.

Po pierwsze. Bezpieczeństwo

Niewątpliwym atutem przenośnej podłogi, jak również to, co wyróżnia ją jest aspekt posiadania przez nią wszystkich certyfikatów, które jednocześnie posiadają parkiety montowane w profesjonalnych sportowych halach. Z punktu widzenia sportowego niezwykle istotny jest certyfikat FIBA, czyli Międzynarodowej Federacji Koszykówki.

Po drugie. Sport to nie wszystko

Należy jednak pamiętać, iż przenośna podłoga to nie tylko miejsce pozwalające na rozgrywanie zawodów sportowych. Można ją również wynająć i wykorzystać jako miejsce zawodów tanecznych, pokazów mody, wizaży, czy innych imprez plenerowych. Na specjalnie okazje podłogę można pokryć specjalnym materiałem, tworzącym równą, gładką i stabilną powierzchnię. Tak przygotowana podłoga to również doskonała możliwość zorganizowania uroczystości typu wesela, przyjęcia. Jej duża powierzchnia pozwoli na zaproszenie sporej liczny gości, którzy swobodnie będą się bawić bez większych obaw o podłoże. Jeżeli marzy Ci się impreza w plenerze to do dzieła, teraz jest już to możliwe! Co zrobić, aby podłoga była bezpieczna, a dodatkowo, aby ładnie wyglądała? W tym celu stosowany jest sytem ActionAirRide, który pozwala na rozmieszczenie owego materiały, który jednocześnie wyrywa podłogę w bardzo prosty sposób, dzięki innowacyjnym dmuchawom powietrznym. Ponadto na materiale, który pokryje podłogę można umieścić np. logotypy sponsorów imprezy. W rezultacie tych wyników otrzymuje się dużą i gładką powierzchnię.

Po trzecie. Materiał

Podłoga została wykonana z niezwykle twardego i wytrzymałego klonu kanadyjskiego. Jego jakość i najwyższą klasę potwierdza certyfikat Maple Flooring Manufacurers Association. Jest to organizacja zrzeszająca producentów, którzy wykorzystują ten surowiec do produkcji podłóg. Dla osób, które szczególnie troszczą się o środowisko owy certyfikat FSC, czyli Forest Stewardship Council, a więc organizacji, która zarządza lasami zgodnie z zasadami odpowiedzialnej gospodarski leśnej.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!
Konferencje w kinie - Multikina w największych miastach czekają na organizatorów wydarzeń!

Odkryj możliwości organizacji wydarzeń biznesowych i kulturalnych w najnowocześniejszych Multikinach w Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku. Obiekty zapewniają unikalne doznania audiowizualne oraz doskonałe warunki dla efektywnej komunikacji.

Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!
Restauracja na spotkanie biznesowe w centrum Warszawy - polecamy Moxo Restaurant & Club!

Odkryj niepowtarzalne doświadczenie kulinarno-muzyczne w sercu Warszawy. MOXO Restaurant & Club to połączenie wyrafinowanej kuchni, energetycznej atmosfery klubowej i spektakularnej przestrzeni eventowej. Zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe lub wieczór pełen smaku i muzyki w MOXO już dziś!

Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!
Kino na konferencję w stolicy? Warszawskie Multikina polecają się na wszelkie eventy firmowe!

Multikina w Warszawie to nie tylko miejsca projekcji filmów, ale także doskonałe przestrzenie na konferencje i spotkania biznesowe. Oferując najnowocześniejsze wyposażenie i bogatą gamę usług dodatkowych, Multikina zapewniają niezapomniane doznania zarówno kulturalne, jak i biznesowe. 

Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!
Hotel 4-gwiazdkowy w Gdańsku - Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto z bogatą ofertą sal konferencyjnych!

Zaplanuj swoje biznesowe wydarzenie w eleganckim Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto. Doskonała lokalizacja, obszerne centrum konferencyjne, wyśmienita kuchnia i liczne udogodnienia sprawią, że Twoje spotkanie będzie niezapomnianym sukcesem.

Archiwum