Przenośna podłoga? Eventy bez ograniczeń!

Przenośna podłoga? Eventy bez ograniczeń!
Przenośna podłoga sportowa to bez wątpienia jedno z najnowszych rozwiązań dla sportu jak również dodatkowa możliwość dla różnego rodzaju imprez w plenerze. Jej prosty, a zarazem praktyczny montaż sprawia, że możliwe jest rozegranie zawodów sportowych bądź imprez praktycznie w każdym miejscu. Co więcej ową przenośną podłogę można transportować i montować, w zasadzie wszędzie, jedynym warunkiem jest równe podłoże, na którym należy montować przenośny parkiet. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że jest to wyjątkowy system podłogowy, gdyż najwyższej jakości, jej niewątpliwą zaletą jest jej mobilność, a także spełnianie najbardziej wygórowanych standardów organizacji sportowych. Doskonałym przykładem zastosowania omawianej podłogi sportowej była impreza „Zwyciężać Mimo Wszystko”, która została zorganizowana przez Fundację Anny Dymnej Mimo Wszystko. Odbyła się ona na krakowskim rynku. Na odpowiednio zbudowanym parkiecie gościli sportowcy reprezentujący różne dyscypliny sportu. Bez podłogi nie mogłaby się odbyć główna atrakcja programu imprezy, czyli mecz siatkówki pomiędzy gwiazdami serialu Majka, a Mistrzami Polski w Siatkówce osób niepełnosprawnych.

Po pierwsze. Bezpieczeństwo

Niewątpliwym atutem przenośnej podłogi, jak również to, co wyróżnia ją jest aspekt posiadania przez nią wszystkich certyfikatów, które jednocześnie posiadają parkiety montowane w profesjonalnych sportowych halach. Z punktu widzenia sportowego niezwykle istotny jest certyfikat FIBA, czyli Międzynarodowej Federacji Koszykówki.

Po drugie. Sport to nie wszystko

Należy jednak pamiętać, iż przenośna podłoga to nie tylko miejsce pozwalające na rozgrywanie zawodów sportowych. Można ją również wynająć i wykorzystać jako miejsce zawodów tanecznych, pokazów mody, wizaży, czy innych imprez plenerowych. Na specjalnie okazje podłogę można pokryć specjalnym materiałem, tworzącym równą, gładką i stabilną powierzchnię. Tak przygotowana podłoga to również doskonała możliwość zorganizowania uroczystości typu wesela, przyjęcia. Jej duża powierzchnia pozwoli na zaproszenie sporej liczny gości, którzy swobodnie będą się bawić bez większych obaw o podłoże. Jeżeli marzy Ci się impreza w plenerze to do dzieła, teraz jest już to możliwe! Co zrobić, aby podłoga była bezpieczna, a dodatkowo, aby ładnie wyglądała? W tym celu stosowany jest sytem ActionAirRide, który pozwala na rozmieszczenie owego materiały, który jednocześnie wyrywa podłogę w bardzo prosty sposób, dzięki innowacyjnym dmuchawom powietrznym. Ponadto na materiale, który pokryje podłogę można umieścić np. logotypy sponsorów imprezy. W rezultacie tych wyników otrzymuje się dużą i gładką powierzchnię.

Po trzecie. Materiał

Podłoga została wykonana z niezwykle twardego i wytrzymałego klonu kanadyjskiego. Jego jakość i najwyższą klasę potwierdza certyfikat Maple Flooring Manufacurers Association. Jest to organizacja zrzeszająca producentów, którzy wykorzystują ten surowiec do produkcji podłóg. Dla osób, które szczególnie troszczą się o środowisko owy certyfikat FSC, czyli Forest Stewardship Council, a więc organizacji, która zarządza lasami zgodnie z zasadami odpowiedzialnej gospodarski leśnej.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!
Zapraszamy na 6. edycję Forum Horeca Idea EVOLVING 2024 w Krakowie!

...

Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Warszawie - Hotel Warszawa z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Hotel Warszawa to miejsce, które łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnym luksusem. Dzięki starannie przemyślanej ofercie konferencyjnej, wysokiej klasy zapleczu gastronomicznemu oraz komfortowym warunkom zakwaterowania, jest idealnym wyborem dla organizatorów wydarzeń.

Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w Sopocie - Hotel Testa Sopot z nowoczesnymi salami konferencyjnymi

Luksusowy Hotel Testa w Sopocie oferuje idealne warunki do organizacji konferencji i spotkań biznesowych, łącząc nowoczesne wnętrza, znakomitą kuchnię, oraz rozbudowaną strefę Wellness & SPA, zaledwie 55 kroków od pięknej plaży.

Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!
Hotel 5-gwiazdkowy w Szklarskiej Porębie - poznaj idealne miejsce na konferencje, czyli Platinum Mountain Hotel & SPA!

Odkryj Platinum Mountain Hotel & SPA w Szklarskiej Porębie - luksusowy kompleks z nowoczesnym centrum konferencyjnym, strefą wellness oraz trzema restauracjami a' la carte. Idealne miejsce na konferencje, szkolenia i relaksujące wyjazdy biznesowe w otoczeniu Karkonoszy i Gór Izerskich.

Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi
Hotel 5-gwiazdkowy w województwie mazowieckim - Manor House SPA z eleganckimi salami konferencyjnymi

Manor House SPA to miejsce, gdzie każdy detal jest starannie przemyślany, aby zapewnić gościom niezapomniane doświadczenia. Dzięki szerokiej ofercie rekreacyjno-zdrowotnej, nowoczesnemu zapleczu konferencyjnemu oraz luksusowym warunkom noclegowym, jest to idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów firmowych.

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz