Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
27.07.2021

Przestrzeń coworkingowa i nowoczesne sale konferencyjne w Trójmieście - poznaj Gdański Park Naukowo-Technologiczny

Przestrzeń coworkingowa i nowoczesne sale konferencyjne w Trójmieście - poznaj Gdański Park Naukowo-Technologiczny

W Polsce znajduje się wiele obiektów konferencyjnych, które świadczą kompleksowe usługi organizacyjne. Poza salami, proponują one też miejsca noclegowe, eleganckie restauracje, zaplecze SPA i wiele, wiele innych atrakcji. A co, jeśli ktoś chce zorganizować wydarzenie na mniejszą skalę? Lub tylko kilkugodzinne spotkanie, które nie wymaga przestrzeni do relaksu, a jedynie biznesowej atmosfery? W takim przypadku warto zapoznać się z ofertą obiektów, takich jak Gdański Park Naukowo-Technologiczny.

Jest to idealne miejsce, jeśli szukasz przestrzeni coworkingowej lub sali na organizację konferencji, kongresów czy szkoleń. A wszystko to w odpowiedniej atmosferze oraz profesjonalnych warunkach. Tutaj nikt nie zakłóci Ci pracy, więc na pewno zrealizujesz wszystkie założone cele.


Gdański Park Naukowo-Technologiczny im. prof. Hilarego Koprowskiego ma w swojej ofercie aż 10 sal na wynajem. Część z nich posiada system mobilnych ścian, dzięki któremu można dowolnie łączyć i dzielić pomieszczenia. W rezultacie więc, możliwa jest tam organizacja eventów dla zróżnicowanych pod względem wielkości grup. Możesz tam zaprosić nawet 190 osób w ustawieniu teatralnym, co jest bez wątpienia imponującą liczbą. Zorganizujesz tam wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia, warsztaty, kongresy, sympozja, a także wykłady i prezentacje. Dodatkowo, możesz też wynająć przestrzeń do coworkingu i cieszyć się pracą w komfortowych warunkach.


Obiekt ten wyróżnia się nowoczesnością i trudno jest przejść obok niego obojętnie - przeszklona bryła naprawdę robi wrażenie. Duży powiew nowoczesności czeka również we wnętrzach obiektu, a szczególnie w salach, które wyposażone są w wysokiej jakości sprzęty. To m.in. projektory, ekrany, tablice multimedialne, flipcharty oraz profesjonalne systemy oświetleniowe i nagłośnieniowe wraz z mikrofonami. Każda sala jest klimatyzowana oraz posiada dostęp do światła naturalnego. Goście oczywiście mogą tam także skorzystać z szybkich, bezprzewodowych sieci Internetu. 


Warto wspomnieć, że Gdański Park Naukowo-Technologiczny został korzystnie zlokalizowany. Zaledwie 4 kilometry dzielą go od Dworca PKP i 10 kilometrów od Lotniska. Jeśli więc chcesz zorganizować event w Trójmieście, w nowoczesnych warunkach i biznesowej atmosferze, koniecznie zapoznaj się ze szczegółową ofertą tego miejsca!

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij