Q Hotel Plus Wrocław Bielany - najnowszy oraz największy z obiektów sieci Q Hotel, idealny na organizację konferencji!

Q Hotel Plus Wrocław Bielany - najnowszy oraz największy z obiektów sieci Q Hotel, idealny na organizację konferencji!

Stolica Dolnego Śląska zdecydowanie sprzyja organizacji spotkań biznesowych. Na terenie miasta znajduje się bowiem wiele atrakcyjnych obiektów, w których możliwa jest realizacja nawet najbardziej wymagających eventów - od konferencji, przez szkolenia, warsztaty i narady, aż po uroczyste bankiety i jubileusze.

Hotele we Wrocławiu, które oferują przestrzenie biznesowe, do dyspozycji gości oddają jeszcze inne udogodnienia i atrakcje, które sprzyjają relaksowi po pracy. Oznacza to mniej więcej tyle, że z powodzeniem można w nich połączyć pracę z wypoczynkiem. Takie obiekty reprezentuje Q Hotel Plus Wrocław Bielany.

Zlokalizowany jest on w pobliżu głównego węzła komunikacyjnego Dolnego Śląska, skąd w zaledwie 15 minut można się dostać zarówno do centrum miasta, jak i na lotnisko. Q Hotel Plus Wrocław Bielany to nowoczesny hotel o 4-gwiazdkowym standardzie, który wyróżnia się kompleksową oferta usług oraz szeroko pojętym profesjonalizmem. Zostań z nami i dowiedz się, co dokładnie skrywa on w swoich wnętrzach!


Nowoczesne sale konferencyjne we Wrocławiu

Q Hotel Plus Wrocław Bielany to nowoczesny obiekt, w którym można zorganizować różnorodne spotkania biznesowe oraz imprezy okolicznościowe. Do dyspozycji gości oddaje on łącznie 14 sal konferencyjnych, które dają wiele możliwości w zakresie aranżacji. Warto przy tym dodać, że sale wyposażone zostały w system mobilnych ścian, dzięki któremu można jeszcze nieco inaczej podzielić przestrzeń - nawet na 19 niezależnych przestrzeni eventowych.


Sale konferencyjne w Q Hotel Plus Wrocław Bielany oczywiście różnią się wielkością, pozwalając na organizację zarówno kameralnych spotkań, jak i znacznie większych eventów. Cała powierzchnia eventowa wynosi aż 3700 m2, a sale pozwalają na zaproszenie od kilkunastu do maksymalnie 700 osób. Warto też dodać, że na terenie obiektu mieści się elegancka i przestronna sala bankietowa o powierzchni 587 m2. Ważną informacją jest też to, że goście mogą liczyć na pełne wyposażenie multimedialne w salach, w tym m.in. na projektory o wysokiej rozdzielczości.


Dodatkowo wśród udogodnień, które mogą zainteresować gości biznesowych, można wymienić:

  • windę towarową, która pozwala na wprowadzenie na salę auta,
  • przyłącza kanalizacji i wody,
  • systemy zawiesi linkowych na sali balowej,
  • parking naziemny i podziemny,
  • parking dla autokarów i punkt zrzutu nieczystości dla autokarów,
  • stacje ładowania samochodów elektrycznych.


4-gwiazdkowy hotel na konferencję we Wrocławiu

Q Hotel Plus Wrocław Bielany to obiekt, który przygotował również nowoczesną i wysoce komfortową bazę noclegową. Do dyspozycji gości oddaje on 201 niezwykle wygodnych pokoi i apartamentów, które są w stanie pomieścić nawet do 400 gości. Pomieszczenia te są przestronne, jasne, w pełni wyposażone oraz zdecydowanie sprzyjają skutecznemu wypoczynkowi. Ponadto wśród tych pomieszczeń znajdują się 3 pokoje przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością.


Na najwyższym, szóstym piętrze obiektu mieści się fantastyczna Restauracja Tarasowa, z której rozpościera się malowniczy widok na panoramę Wrocławia. To bardzo klimatyczna i gustownie zaaranżowana przestrzeń, idealna na organizację wesel i eventów premium. W restauracji serwowane są wyśmienite kulinaria, a dodatkowym atutem jest znajdujący się tam taras. Jeśli chodzi o ofertę gastronomiczną, to koniecznie trzeba też wspomnieć o... Q Brain Food. To nic innego, jak specjalna oferta dla uczestników konferencji, która została opracowana przez dietetyczkę Q Hotel - Ewelinę Fabisiak. W praktyce goście mogą liczyć na różnorodne dania i napoje, które wspierają koncentrację oraz pracę mózgu.


Po wymagających konferencjach i szkoleniach warto jest skorzystać ze strefy relaksu znajdującej się w obiekcie. Na gości czekają m.in. sauna oraz siłowania, w których to można zrobić coś dobrego zarówno dla duszy, jak i dla ciała. 


Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz