Raj na ziemi, czyli Mazurski Raj Hotel Marina & SPA

Raj na ziemi, czyli Mazurski Raj Hotel Marina & SPA

Mazurski Raj to wyjątkowy ośrodek w miejscowości Ruciane-Nida, otoczony bajeczną przyrodą. Wygodna baza noclegowa, w pełni wyposażone sale konferencyjne oraz liczne atrakcje rekreacyjno-sportowe stanowią idealne miejsce na wyjazd służbowy bądź turystyczny. I jak to już w Raju bywa, goście mogą tutaj całkowicie zapomnieć o dotychczasowych problemach, odzyskać spokój i wewnętrzną harmonię.

Kompleks położony jest w niewielkiej odległości od Warszawy, co ułatwia dojazd do niego uczestnikom spotkań z różnych regionów kraju. Otoczony jest zadbanym, 6-hektarowym ogrodem, w którym można spędzać czas na świeżym powietrzu. To również doskonałe miejsce na imprezę plenerową, zabawy integracyjne lub spotkanie koktajlowe. Mazurski Raj opływają czyste wody jeziora Bełdany oraz piękne lasy Puszczy Piskiej, co jak najbardziej tworzy tutaj rajską atmosferę.

Mazurskim Raju można z powodzeniem zorganizować spotkanie firmowe, szkolenie lub konferencję. Zaletą obiektu jest niesamowity, rekreacyjny klimat, który sprawia, że praca staje się czystą przyjemnością.


Kompleks przygotował atrakcyjną ofertę biznesową, udostępniając 6 sal konferencyjnych. Część z nich można ze sobą łączyć, uzyskując przestrzeń dla nawet 250 osób w układzie teatralnym. Dostępna jest również ogromna hala sportowa, w której można obsłużyć blisko 400 osób.

Sale konferencyjne Mazurskiego Raju zostały doskonale wyposażone w nowoczesny i niezawodny sprzęt audiowizualny. Na gości czeka rozbudowana infrastruktura oraz bogata oferta cateringowa. Obsługa obiektu świadczy dodatkowe usługi eventowe, pomagając w procesie organizacji i realizacji każdego przedsięwzięcia.


Aby jeszcze bardziej upodobnić się do Raju, obiekt zapewnia szereg atrakcji. Dostępne jest profesjonalne SPA, które świadczy usługi pielęgnacyjne i relaksacyjne. Wszechstronne zabiegi pozwalają dopasować seanse do indywidualnych potrzeb gości.

Podczas szkoleń i konferencji dużą popularnością cieszy się Bar Piekiełko,w którym można nie tylko skosztować wyśmienitych drinków, ale także pograć w piłkarzyki, kręgle lub ping-ponga. Na terenie Mazurskiego Raju znajduje się również wypożyczalnia rowerów rodzinnych i terenowych, za pomocą których można wspólnie zwiedzać malowniczą okolicę.


Perełką Mazurskiego Raju jest zaplecze gastronomiczne. Goście mogą zjeść pożywny lunch, uroczystą kolację lub smaczny obiad w Restauracji Malinka. To przeszklony lokal z widokiem na jezioro i ogród, w którym można zaplanować bankiet lub imprezę okolicznościową. Serwowane potrawy przygotowywane są z regionalnych składników według tradycyjnych receptur.

Kucharze podkreślają kulinarny charakter obszaru Warmii i Mazur, dzięki czemu osoby pochodzące z innych części kraju, mają okazję skosztować lokalnych specjałów. Dostępne są również mniejsze lokale o kameralnym klimacie: Cafe Poziomka z aromatyczną kawą oraz Tawerna nad jeziorem serwująca grillowane ryby z tutejszych połowów.


Mazurski Raj zdecydowanie zasługuje na swoją nazwę, spełniając wysokie standardy obsługi swoich gości. Można tutaj odpocząć z dala od zgiełku i hałasu dużych miast, a także zjeść smaczne, regionalne potrawy. Nie brakuje atrakcji w chwilach wolnych, a goście biznesowi otrzymują niezbędne zaplecze konferencyjne. Wszystkie te zalety przemawiają za tym, aby na przyszły wyjazd służbowy wybrać właśnie Mazurski Raj! 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz