Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
16.03.2021

Rebranding obiektu: Premier Kraków Hotel

Rebranding obiektu: Premier Kraków Hotel

Zakończyła się umowa licencyjna między grupą hotelową CFI Hotels Group a siecią Best Western. Tym samym hotele Best Western Premier oraz Best Western Efekt Express musiały przejść rebranding i zmienić swoją nazwę na PREMIER KRAKÓW HOTEL. 

Hotele te stanowią największe w tej części Krakowa Centrum Konferencyjno-Bankietowe. Zarządzany przez CFI Hotels Group hotel jest doskonałym miejscem zarówno dla osób szukających wypoczynku, jak i miejsca do pracy i spotkań biznesowych. 

Premier Kraków Hotel to dwa budynki o nowoczesnym wyglądzie. Wewnątrz nich znajduje się 348 pokoi i apartamentów, co daje łącznie 700 miejsc noclegowych. W środku goście mogą korzystać też z 2 restauracji, kawiarni, baru, ogródka, dużego krytego basenu, przestronnego parkingu z 230 miejscami postojowymi i ponad 2 000 m2 powierzchni konferencyjno-bankietowej. 


Hotel znajduje się przy ulicy Opolskiej, w bliskiej odległości od Portu Lotniczego Kraków-Balice (zaledwie 15 minut drogi samochodem).

Organizowane są tutaj konferencje, szkolenia, eleganckie bankiety, targi, kilkudniowe imprezy kulturalne, sportowe i wiele innych wydarzeń.  


Rebranding niesie za sobą nie tylko zmianę nazwy hotelu, ale również różnego rodzaju działania prowadzące do wymiany elementów wizerunkowych. Wiąże się to też z przebudową strony internetowej.

Zmiany nie stanowią żadnej przeszkody dla gości przebywających w hotelu, dlatego zostanie zachowana ciągłość w funkcjonowaniu obiektu.INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij