Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
6.09.2021

Rozbudowana infrastruktura konferencyjno-bankietowa w samym sercu Gdańska - poznaj wyjątkowy Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto

Rozbudowana infrastruktura konferencyjno-bankietowa w samym sercu Gdańska - poznaj wyjątkowy Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto

Gdańsk bez wątpienia jest jednym z najpiękniejszych miast na Pomorzu. To także jeden z najważniejszych ośrodków kulturalno-gospodarczych w całym kraju. Przyciąga on wielu turystów, pasjonatów ciekawych historii i pięknej architektury. Ale w mieście tym także biznesmeni znajdą coś dla siebie! W stolicy województwa pomorskiego nie brakuje bowiem eleganckich obiektów, które pozwalają na realizację nawet najbardziej wymagających konferencji, szkoleń, bankietów oraz innych wydarzeń z branży biznesowej. Doskonałym przykładem jest Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto, który zlokalizowany jest przy ulicy Jana Heweliusza 22.

Obiekt ten usytuowany został w ścisłym centrum Gdańska, tuż obok zachwycających kamienic oraz równie atrakcyjnych zabytków. Zaledwie 400 metrów dzieli Hotel od dworca PKP. Niewielką odległość trzeba także pokonać, by dotrzeć na międzynarodowy Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy - to dokładnie 15 kilometrów od obiektu.


Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą konferencyjno-bankietową, która składa się z 12 multifunkcjonalnych sal. Pomieszczenia te są zróżnicowane pod względem wielkości - można w nich zorganizować zarówno kameralne spotkania, jak i te znacznie większe, nawet dla 400 uczestników. Wszystkie sale, które znajdują się w Hotelu, są klimatyzowane oraz elegancko zaaranżowane. Znajdują się w nich imponujące systemy prezentacji, oświetlenia oraz nagłośnienia. Ponadto, organizatorzy mogą liczyć na profesjonalne sprzęty multimedialne, takie jak m.in. ekran, rzutnik, flipchart oraz sprzęt audio i video. To, co wyróżnia Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto, to fakt, że każdy organizator wydarzenia otrzymuje tam pomoc od dedykowanego opiekuna. W rezultacie więc, nad całym procesem przygotowania eventu czuwa doświadczony specjalista, który zadba o najmniejsze detale wydarzenia. Co ważne, przed salami znajduje się przestronne foyer, które można wykorzystać jako przestrzeń do organizacji przerw kawowych oraz wystaw.


Obiekt do dyspozycji gości oddaje również wygodne zaplecze noclegowe, które składa się z 281 pokoi. Na gości czeka tam 6 eleganckich apartamentów, Pokoje Privilege, które znajdują się na wyższych piętrach i rozpościera się z nich przepiękny widok na panoramę miasta, oraz pokoje typu Family Suite/Studio dla 4 osób. Warto zaznaczyć, że wśród tych pomieszczeń znajdują się 3 pokoje, które w całości zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Równie atrakcyjną częścią Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto jest jego zaplecze gastronomiczne, które składa się z dwóch Restauracji - Winestone oraz  Kupieckiej. Do pierwszej z nich przynależy duży taras z pięknym widokiem na okoliczne zabytki, przestronne lobby oraz bar, w którym można skosztować fantastycznych drinków. Restauracja Kupiecka wyróżnia się z kolei znakomitymi, pożywnymi śniadaniami, które serwowane są już od godziny 6 rano. 


Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto oferuje również szereg udogodnień, które jeszcze bardziej uświetnią każdy pobyt. Goście mogą tam liczyć na usługi pralnicze, transfer na lotnisko oraz wypożyczalnię samochodów. To jednak nie wszystko - na zmotoryzowanych klientów czeka dozorowany parking, który jest w stanie pomieścić 45 pojazdów. W obiekcie znajdą coś dla siebie również miłośnicy aktywnego spędzania czasu, którzy mogą skorzystać z odpowiednio wyposażonego Fitness Centrum.


POWRÓT
Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto
Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto

Gdańsk
pomorskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij