Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****
28.11.2012

Rozwój sieci Polish Prestige Hotels & Resorts

Do sieci Polish Prestige Hotels & Resorts dołączyły trzy nowe hotele. Tym razem do grona prestiżowych obiektów Rada Hoteli przyjęła Hotel Mazurkas z Ożarowa Mazowieckiego, Hotel Krynica z Krynicy-Zdroju oraz Haston City Hotel z Wrocławia.

Sieć Polish Prestige Hotels & Resorts łączy polskie obiekty hotelowe o najwyższym standardzie. Oprócz bogatego wyposażenia obiekty z sieci oferują także najwyższą jakość w zakresie obsługi gościa hotelowego. Sieć funkcjonuje od 1997 roku i ma na celu promocję najlepszych hoteli w Polsce. Ważnym elementem łączącym hotele z sieci jest podkreślanie dziedzictwa kulturowego danego regionu.

Wszystkie trzy hotele, które w ostatnim czasie dołączyły do Polish Prestige Hotels & Resorts posiadają standard czterogwiazdkowy. Hotel Krynica położony jest w Beskidzie Sądeckim. oferuje komfortowe noclegi w 147 luksusowych pokojach i apartamentach z których roztacza się malowniczy widok na górską panoramę. Hotel Mazurkas posiada natomiast 158 pokoi oraz jedno z największych w kraju centrum konferencyjne złożone z 35 sal szkoleniowych. Trzeci z nowych członków - Haston City Hotel to idealne miejsce zarówno dla gości indywidualnych, jak i biznesowych, gdyż oprócz komfortowych pokoi w swojej ofercie ma także profesjonalną obsługę różnego rodzaju spotkań.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij