Rozwój sieci Polish Prestige Hotels & Resorts

Do sieci Polish Prestige Hotels & Resorts dołączyły trzy nowe hotele. Tym razem do grona prestiżowych obiektów Rada Hoteli przyjęła Hotel Mazurkas z Ożarowa Mazowieckiego, Hotel Krynica z Krynicy-Zdroju oraz Haston City Hotel z Wrocławia.

Sieć Polish Prestige Hotels & Resorts łączy polskie obiekty hotelowe o najwyższym standardzie. Oprócz bogatego wyposażenia obiekty z sieci oferują także najwyższą jakość w zakresie obsługi gościa hotelowego. Sieć funkcjonuje od 1997 roku i ma na celu promocję najlepszych hoteli w Polsce. Ważnym elementem łączącym hotele z sieci jest podkreślanie dziedzictwa kulturowego danego regionu.

Wszystkie trzy hotele, które w ostatnim czasie dołączyły do Polish Prestige Hotels & Resorts posiadają standard czterogwiazdkowy. Hotel Krynica położony jest w Beskidzie Sądeckim. oferuje komfortowe noclegi w 147 luksusowych pokojach i apartamentach z których roztacza się malowniczy widok na górską panoramę. Hotel Mazurkas posiada natomiast 158 pokoi oraz jedno z największych w kraju centrum konferencyjne złożone z 35 sal szkoleniowych. Trzeci z nowych członków - Haston City Hotel to idealne miejsce zarówno dla gości indywidualnych, jak i biznesowych, gdyż oprócz komfortowych pokoi w swojej ofercie ma także profesjonalną obsługę różnego rodzaju spotkań.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz