Ruszyła strona internetowa Nosalowy Park Hotel & Spa

Ruszyła strona internetowa Nosalowy Park Hotel & Spa

Strona, działająca pod adresem www.nosalowypark.pl, jest wizytówką obiektu, źródłem informacji o samym hotelu, jego barwnej historii i Zakopanem, ale także miejscem, gdzie w łatwy i intuicyjny sposób można dokonać rezerwacji jednego ze 139 pokoi i apartamentów.

Projekt graficzny strony, za który odpowiadała firma Profitroom charakteryzują mocne akcenty graficzne, kolorystyka i elementy designu zaczerpnięte i nawiązujące do wnętrz hotelu, animacje nie stosowane do tej pory na stronach hotelowych w kraju. Prosta i elegancka stylistyka nawiązuje do wystroju i historii Nosalowy Park Hotel & Spa.

Oryginalny styl komunikacji wynika ze strategii obiektu podkreślając główne elementy stanowiące wyróżniki hotelu. Jednym z nich jest „Zakopane. Alternatywny Przewodnik” – wyjątkowa publikacja, której autorką jest rodowita góralka Beata Sabała Zielińska. Przewodnik dostępny będzie wyłącznie dla Gości Nosalowy Park Hotel & Spa i jak można dowiedzieć się ze strony  „pozwoli Państwu nie tyle odkryć, co zrozumieć Zakopane.” Inspiracja Zakopanem i jego historią widoczna w hotelu znalazła odzwierciedlenie na całej podstronie  „Alternatywne zwiedzanie”. Goście mają możliwość poznania Zakopanego, zaplanowania wycieczki z mapą miasta i listą jego najciekawszych atrakcji. Zakładka nawiązuje do publikacji, pt: „Zakopane. Alternatywny przewodnik.” 


Na stronie znajduję się również informacja o nowej autorskiej restauracji Wojciecha Modesta Amaro, która znajdować się będzie w Nosalowy Park Hotel & Spa Zakopane.

Układ  i struktura strony są proste, intuicyjne, przyjazne. Nie ma tu zbędnych detali, czy przytłaczających efektów. Wszystko dla wygody użytkowników i zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu stron www dla hoteli. Całość począwszy od projektu graficznego po treści oddaje charakter obiektu- prezentuje ofertę nowego, pięciogwiazdkowego hotelu w Zakopanem, z inspirującą historią, eleganckim designem i jakością zachęcającą do zrobienia kroku dalej.


Strona internetowa www.nosalowypark.pl to również przyjazny i prosty system rezerwacyjny. Umożliwia dokonywanie rezerwacji  szybko, łatwo i  bezpośrednio poprzez stronę internetową hotelu.  Dla tych, którzy chcą na bieżąco śledzić nowości związane z obiektem czy mieć dostęp do najciekawszych wydarzeń lub ofert strona daję możliwość prostego zapisania się do newslettera i polubienia profili hotelu w Social Mediach.


Nosalowy Park Hotel & SPA powstaje w Zakopanem, w rozbudowywanym pałacu Villa Marilor z 1905 roku, zlokalizowanym zaledwie 500 m od Krupówek. Obiekt wyróżniać będzie nowoczesna elegancja oraz niebanalna interpretacja lokalnej tradycji. Projekt hotelu opracowany został przez pracownię Kahl-Gaczorek Architekci. Nawiązuje do najlepszych wzorców zakopiańskiej architektury mieszczańskiej, łącząc w sobie styl secesyjny i art déco. Za projekt wnętrz odpowiada gdańska pracownia Ideograf.


W hotelu znajdować się będzie 139 pokoi i apartamentów; do dyspozycji gości będzie restauracja hotelowa oraz „Herat by Amaro” – nowa restauracja Wojciecha Modesta Amaro, przestrzeń biznesowa i konferencyjna, centrum wellness ze strefą fitness oraz luksusowe NABE SPA.

Dodatkowych informacji udziela:

KATARZYNA ŚCISŁOWICZ

Główny Doradca Zarządu ds. Marketingu

+48 797 709 997

[email protected]

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum