Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
5.02.2019

Sala konferencyjna ELZAB

Sala konferencyjna ELZAB

W ostatnich latach Katowice stały się swoistą wizytówką biznesu w województwie śląskim. Również w pobliskich miastach rozwinęła się turystyka biznesowa. Coraz liczniej organizowane są szkolenia, konferencje bądź seminaria. Rośnie więc zapotrzebowanie na miejsca konferencyjne w okolicznych miejscowościach, takich jak: Zabrze, Bytom, Targowskie Góry czy Gliwice. 

Poszukując funkcjonalnej sali w dogodnej lokalizacji przy zachowaniu preferencyjnych warunków cenowych, świetną propozycją jest Sala Konferencyjna ELZAB.

Sala Konferencyjna mieści się w siedzibie firmy ELZAB SA zlokalizowanej przy ulicy o tej samej nazwie w Zabrzu. Do dyspozycji organizatorów oraz uczestników spotkań biznesowych została oddana powierzchnia na wynajem o wielkości 270 m2. Położenie obiektu gwarantuje wygodny dojazd gościom z różnych części miasta, co ułatwia planowanie zebrań z kontrahentami oraz prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych.

Dzielnica Helenka, w której znajduje się Sala Konferencyjna ELZAB, sąsiaduje z dwoma głównymi polskimi autostradami. Bliskość A1 oraz A2 powala zaplanować szkolenia i warsztaty z osobami dojeżdżającymi z innych regionów kraju. Natomiast dużym udogodnieniem podczas konferencji międzynarodowych jest położenie lotniska. Do portu lotniczego w Pyrzowicach można dostać się w ciągu 20 minut jazdy samochodem. Bezpośrednio przy siedzibie ELZAB znajduje się również przystanek autobusowy, a na gości zmotoryzowanych czeka pojemny parking.


Sala Konferencyjna ELZAB w Zabrzu zapewnia ok. 80 miejsc siedzących. Podczas bankietów stojących maksymalna liczba gości zwiększa się do 120. Ważnym aspektem jest również możliwość zorganizowania obsługi cateringowej podczas dłużących się konferencji czy wielogodzinnych szkoleń. Serwis kawowy, lunch i przekąski można dostosować do liczby gości oraz rodzaju wydarzenia. Nad przebiegiem wydarzeń czuwa doświadczona obsługa obiektu, która niesie ewentualną pomoc organizatorom.

W Sali Konferencyjnej ELZAB funkcjonuje dostęp do bezpłatnego, bezprzewodowego internetu. Ważnym atutem dla szkoleniowców i prelegentów jest możliwość skorzystania z aż 40 stanowisk POS z klawiaturami i myszkami. Ponadto na wyposażeniu sali jest nowoczesny sprzęt elektroniczny: mixery, switche, sterowniki mikrofonów. Uczestnicy spotkań mogą korzystać z dwóch projektorów z pełnym osprzętem oraz kamery HD ze stojakiem. Do dyspozycji oddano również mikrofony nagłowne i bezprzewodowe.


Wnętrze Sali Konferencyjnej ELZAB jest bardzo jasne, dzięki dostępowi do dużej ilości okien. Wysoki sufit tworzy uczucie swobody i przestronności. Pomieszczenie jest także świetnie oświetlone sztucznie. Natomiast ceglane ściany dodają wnętrzu oryginalnego charakteru.

Całość została zaprojektowana i wyposażona w taki sposób, aby zapewnić gościom dobre samopoczucie i dogodne warunki do pracy. Dzięki tym wszystkim elementom, Sala Konferencyjna ELZAB staje na wysokości zadania, niezależnie czy jest to szkolenie informatyczne, prelekcja naukowa, czy konferencja biznesowa. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij