Sala konferencyjna ELZAB

Sala konferencyjna ELZAB

W ostatnich latach Katowice stały się swoistą wizytówką biznesu w województwie śląskim. Również w pobliskich miastach rozwinęła się turystyka biznesowa. Coraz liczniej organizowane są szkolenia, konferencje bądź seminaria. Rośnie więc zapotrzebowanie na miejsca konferencyjne w okolicznych miejscowościach, takich jak: Zabrze, Bytom, Targowskie Góry czy Gliwice. 

Poszukując funkcjonalnej sali w dogodnej lokalizacji przy zachowaniu preferencyjnych warunków cenowych, świetną propozycją jest Sala Konferencyjna ELZAB.

Sala Konferencyjna mieści się w siedzibie firmy ELZAB SA zlokalizowanej przy ulicy o tej samej nazwie w Zabrzu. Do dyspozycji organizatorów oraz uczestników spotkań biznesowych została oddana powierzchnia na wynajem o wielkości 270 m2. Położenie obiektu gwarantuje wygodny dojazd gościom z różnych części miasta, co ułatwia planowanie zebrań z kontrahentami oraz prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych.

Dzielnica Helenka, w której znajduje się Sala Konferencyjna ELZAB, sąsiaduje z dwoma głównymi polskimi autostradami. Bliskość A1 oraz A2 powala zaplanować szkolenia i warsztaty z osobami dojeżdżającymi z innych regionów kraju. Natomiast dużym udogodnieniem podczas konferencji międzynarodowych jest położenie lotniska. Do portu lotniczego w Pyrzowicach można dostać się w ciągu 20 minut jazdy samochodem. Bezpośrednio przy siedzibie ELZAB znajduje się również przystanek autobusowy, a na gości zmotoryzowanych czeka pojemny parking.


Sala Konferencyjna ELZAB w Zabrzu zapewnia ok. 80 miejsc siedzących. Podczas bankietów stojących maksymalna liczba gości zwiększa się do 120. Ważnym aspektem jest również możliwość zorganizowania obsługi cateringowej podczas dłużących się konferencji czy wielogodzinnych szkoleń. Serwis kawowy, lunch i przekąski można dostosować do liczby gości oraz rodzaju wydarzenia. Nad przebiegiem wydarzeń czuwa doświadczona obsługa obiektu, która niesie ewentualną pomoc organizatorom.

W Sali Konferencyjnej ELZAB funkcjonuje dostęp do bezpłatnego, bezprzewodowego internetu. Ważnym atutem dla szkoleniowców i prelegentów jest możliwość skorzystania z aż 40 stanowisk POS z klawiaturami i myszkami. Ponadto na wyposażeniu sali jest nowoczesny sprzęt elektroniczny: mixery, switche, sterowniki mikrofonów. Uczestnicy spotkań mogą korzystać z dwóch projektorów z pełnym osprzętem oraz kamery HD ze stojakiem. Do dyspozycji oddano również mikrofony nagłowne i bezprzewodowe.


Wnętrze Sali Konferencyjnej ELZAB jest bardzo jasne, dzięki dostępowi do dużej ilości okien. Wysoki sufit tworzy uczucie swobody i przestronności. Pomieszczenie jest także świetnie oświetlone sztucznie. Natomiast ceglane ściany dodają wnętrzu oryginalnego charakteru.

Całość została zaprojektowana i wyposażona w taki sposób, aby zapewnić gościom dobre samopoczucie i dogodne warunki do pracy. Dzięki tym wszystkim elementom, Sala Konferencyjna ELZAB staje na wysokości zadania, niezależnie czy jest to szkolenie informatyczne, prelekcja naukowa, czy konferencja biznesowa. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz