Sala konferencyjna ELZAB

Sala konferencyjna ELZAB

W ostatnich latach Katowice stały się swoistą wizytówką biznesu w województwie śląskim. Również w pobliskich miastach rozwinęła się turystyka biznesowa. Coraz liczniej organizowane są szkolenia, konferencje bądź seminaria. Rośnie więc zapotrzebowanie na miejsca konferencyjne w okolicznych miejscowościach, takich jak: Zabrze, Bytom, Targowskie Góry czy Gliwice. 

Poszukując funkcjonalnej sali w dogodnej lokalizacji przy zachowaniu preferencyjnych warunków cenowych, świetną propozycją jest Sala Konferencyjna ELZAB.

Sala Konferencyjna mieści się w siedzibie firmy ELZAB SA zlokalizowanej przy ulicy o tej samej nazwie w Zabrzu. Do dyspozycji organizatorów oraz uczestników spotkań biznesowych została oddana powierzchnia na wynajem o wielkości 270 m2. Położenie obiektu gwarantuje wygodny dojazd gościom z różnych części miasta, co ułatwia planowanie zebrań z kontrahentami oraz prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych.

Dzielnica Helenka, w której znajduje się Sala Konferencyjna ELZAB, sąsiaduje z dwoma głównymi polskimi autostradami. Bliskość A1 oraz A2 powala zaplanować szkolenia i warsztaty z osobami dojeżdżającymi z innych regionów kraju. Natomiast dużym udogodnieniem podczas konferencji międzynarodowych jest położenie lotniska. Do portu lotniczego w Pyrzowicach można dostać się w ciągu 20 minut jazdy samochodem. Bezpośrednio przy siedzibie ELZAB znajduje się również przystanek autobusowy, a na gości zmotoryzowanych czeka pojemny parking.


Sala Konferencyjna ELZAB w Zabrzu zapewnia ok. 80 miejsc siedzących. Podczas bankietów stojących maksymalna liczba gości zwiększa się do 120. Ważnym aspektem jest również możliwość zorganizowania obsługi cateringowej podczas dłużących się konferencji czy wielogodzinnych szkoleń. Serwis kawowy, lunch i przekąski można dostosować do liczby gości oraz rodzaju wydarzenia. Nad przebiegiem wydarzeń czuwa doświadczona obsługa obiektu, która niesie ewentualną pomoc organizatorom.

W Sali Konferencyjnej ELZAB funkcjonuje dostęp do bezpłatnego, bezprzewodowego internetu. Ważnym atutem dla szkoleniowców i prelegentów jest możliwość skorzystania z aż 40 stanowisk POS z klawiaturami i myszkami. Ponadto na wyposażeniu sali jest nowoczesny sprzęt elektroniczny: mixery, switche, sterowniki mikrofonów. Uczestnicy spotkań mogą korzystać z dwóch projektorów z pełnym osprzętem oraz kamery HD ze stojakiem. Do dyspozycji oddano również mikrofony nagłowne i bezprzewodowe.


Wnętrze Sali Konferencyjnej ELZAB jest bardzo jasne, dzięki dostępowi do dużej ilości okien. Wysoki sufit tworzy uczucie swobody i przestronności. Pomieszczenie jest także świetnie oświetlone sztucznie. Natomiast ceglane ściany dodają wnętrzu oryginalnego charakteru.

Całość została zaprojektowana i wyposażona w taki sposób, aby zapewnić gościom dobre samopoczucie i dogodne warunki do pracy. Dzięki tym wszystkim elementom, Sala Konferencyjna ELZAB staje na wysokości zadania, niezależnie czy jest to szkolenie informatyczne, prelekcja naukowa, czy konferencja biznesowa. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesna przestrzeń eventowa w Poznaniu - polecamy eNstudios!
Nowoczesna przestrzeń eventowa w Poznaniu - polecamy eNstudios!

Zapraszamy do nowoczesnej przestrzeni eventowej w Poznaniu - eNstudios! To unikalne miejsce blisko autostrady A2, lotniska Ławica i dworca PKP. Kreatywność, innowacje i rozrywka to prawdziwa misja tego obiektu! Czekają tam wyjątkowe sale konferencyjne w industrialnym stylu, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt.

Wyjątkowy hotel godzinę drogi od Centrum Warszawy - Pałac i Folwark Łochów Arche Hotel. Zorganizuj tam spotkanie biznesowe!
Wyjątkowy hotel godzinę drogi od Centrum Warszawy - Pałac i Folwark Łochów Arche Hotel. Zorganizuj tam spotkanie biznesowe!

Ten kompleks konferencyjno-wypoczynkowy w sercu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego zachwyca swoim urokiem i nowoczesnością. Z dwoma unikalnymi miejscami - Pałacem i Folwarkiem - zaprasza do organizacji najbardziej wymagających spotkań biznesowych.

Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023!
Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023!

Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023, odnosząc zwycięstwo, które zapisze się w historii. Ich nieustająca pasja, wysiłek i zaangażowanie doprowadziły do uhonorowania ich tytułem "Luksusowa Marka Roku 2023". 

Konferencja w zamku? Na eventy biznesowe poleca się Zamek w Uniejowie, Dom Pracy Twórczej!
Konferencja w zamku? Na eventy biznesowe poleca się Zamek w Uniejowie, Dom Pracy Twórczej!

Odwiedź niepowtarzalny Zamek w Uniejowie, idealne miejsce na wyjątkowe konferencje. Bogata historia fortyfikacji tworzy inspirującą atmosferę. Oferuje on eleganckie sale konferencyjne z najnowocześniejszym sprzętem audiowizualnym, doskonałe do organizacji szkoleń i bankietów dla 150 osób. Ale to nie wszystko!

4-gwiazdkowy hotel w Janowie Podlaskim, eleganckie miejsce na konferencje i szkolenia - poznaj Zamek Janów Podlaski!
4-gwiazdkowy hotel w Janowie Podlaskim, eleganckie miejsce na konferencje i szkolenia - poznaj Zamek Janów Podlaski!

Zamek Janów Podlaski to połączenie historii i luksusu. Ten 4-gwiazdkowy hotel, mający swoje korzenie sięgające XV wieku, to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Przekonaj się o tym!

Archiwum
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję