Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
6.05.2019

Sale konferencyjne dla 1600 osób w Hotel Ossa Congress & Spa

Sale konferencyjne dla 1600 osób w Hotel Ossa Congress & Spa

Co jakiś czas firmy organizują różnego rodzaju wydarzenia, które mają na celu uczcić ważne dla nich momenty. Są to jubileusze i gale rozdania nagród. Czasem przedsiębiorstwa organizują także szkolenia, konferencje oraz seminaria mające rozwinąć kompetencje pracowników i rozwiązać targające branżę problemy. Każde z tych wydarzeń może osiągnąć ogromną skalę i stać się cyklicznym eventem zrzeszającym masę specjalistów. Doskonałym miejscem na tego typu spotkanie jest Hotel Ossa Congress & Spa w Rawie Mazowieckiej. Ten 4-gwiazdkowy kompleks umożliwia obsługę nawet 1600 gości.

Hotel Ossa Congress & Spa **** posiada aż 30 sal konferencyjnych. Każda z nich udostępnia wysokiej jakości sprzęt multimedialny. Organizatorzy nie muszą więc przejmować się zapleczem technologicznym, zaś uczestnicy mają zapewnione komfortowe, jasne i klimatyzowane miejsce spotkań. Różna wielkość pomieszczeń pozwala na realizację zarówno dużych, hucznych imprez integracyjnych, jak i mniejszych i bardziej prywatnych zebrań członków zespołu.

Podczas kameralnych spotkań można wykorzystać Bibliotekę lub Salę Kominkową. Obydwie zostały gustownie urządzone z wykorzystaniem eleganckich mebli. Szkolenia, warsztaty i konferencje organizowane są w Sali Lawendowej lub Sali Wrzosowej, które zostały dostosowane do obsługi grup liczących sobie 100 - 200 osób.


To, co jednak najbardziej wyróżnia Hotel Ossa Congress & Spa **** na tle innych obiektów konferencyjnych to zaplecze umożliwiające organizację ogromnych przedsięwzięć. Sala Amfiteatralna oraz Sala Kongresowa są przeznaczone dla 600 osób w układzie kinowym. Łącząc Audytorium Maximum z Salą Amfiteatralną, można obsłużyć nawet 1600 gości, co tworzy niemal nieograniczone możliwości dla event managerów.

Można stworzyć prawdziwe show, które dostarczy nie tylko wiedzę ekspercką, ale także zapewni rozrywkę oraz niezapomniane przeżycia wizualne. Pomaga w tym rozbudowany system nagłośnienia i oświetlenia wykorzystany we wnętrzach.


Ponadto, Hotel Ossa Congress & Spa **** posiada 3500 m2 powierzchni wystawienniczej, gdzie można ustawić dekoracje, informacje lub materiały reklamowe. Przestronne foyer przy salach może posłużyć jako miejsce na przywitanie gości, rejestrację uczestników lub organizację przerw kawowych. Zaplecze noclegowe składa się z 522 pokoi o standardzie hoteli 4-gwiazdkowych. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić bezstresowy pobyt gościom indywidualnym, jak i grupom konferencyjnym.

W ofercie znajdują się pokoje 1-, 2-osobowe, rodzinne oraz apartamenty. Przestrzeń składa się z części wypoczynkowej oraz miejsca do pracy. Goście mogą swobodnie korzystać z bezprzewodowego internetu oraz pakietu programów telewizyjnych. Wnętrza są zachowane w jasnych, ciepłych barwach. Każdy pokój jest inny, ale łączy je wyraźne nawiązanie do dawnych komnat w zamkach i pałacach.


Hotel Ossa Congress & Spa **** posiada 3 restauracje, które funkcjonują niezależnie. Największą z nich jest Restauracja Starówka. Lokal może pomieścić aż 1200 osób, zostawiając jeszcze dość miejsca wolnego na ustawienie sceny. Może na niej wystąpić konferansjer bądź zespół muzyczny.

Na terenie kompleksu znajduje się także Karczma Ułańska podająca specjały kuchni Mazowsza. Pozwala organizować swobodne spotkania przy grillu. Każde danie podawane w restauracjach przygotowywane jest z wyjątkowym zaangażowaniem. Pozwala to wyciągnąć to, co najlepsze z każdego składnika i zachwycić gości niebanalnym połączeniem smaków.


Hotel Ossa Congress & Spa **** stanowi doskonałe miejsce na organizację dużych i prestiżowych wydarzeń biznesowych. Jednocześnie podchodzi indywidualnie do każdego przedsięwzięcia, realizując zarówno konferencje, bankiety i szkolenia zgodnie ze swoimi założeniami. Osiągane są w ten sposób postawione cele, a uczestnicy opuszczają obiekt z nową dawką wiedzy i umiejętności. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij