Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
18.05.2023

Samo Centrum Wszechświata, czyli wyjątkowe miejsce na event w Warszawie

Samo Centrum Wszechświata, czyli wyjątkowe miejsce na event w Warszawie

Szukasz wyjątkowego miejsca na event w Warszawie, innego niż hotele czy centra konferencyjne? W takim razie świetnie trafiłeś! Stolica zapewnia bowiem różnorodne obiekty, w których zorganizujesz nawet najbardziej wymagające spotkania biznesowe i imprezy okolicznościowe.

Doskonały przykład stanowi Samo Centrum Wszechświata, zlokalizowane w przedwojennej kamienicy przy ulicy Chłodnej. Wnętrza obiektu są zachowane w industrialnym stylu, łącząc zachwycający klimat z nowoczesnością.

Samo Centrum Wszechświata dysponuje różnymi pod względem wielkości salami, które charakteryzują się przestronnością oraz świetnym wyposażeniem. Poniżej napisaliśmy nieco więcej o ofercie tego obiektu - koniecznie więc zostań z nami i sprawdź, co dokładnie skrywa on w swoich wnętrzach!

Samo Centrum Wszechświata to naprawdę fantastyczna alternatywna dla biurowców, centrów biznesowych czy hoteli konferencyjnych, która zachwyci wszystkich uczestników spotkań. Zachęcamy do lektury!


Industrialne sale eventowe w Warszawie

Samo Centrum Wszechświata to miejsce, w którym mogą się odbyć różnorodne eventy - od konferencji i szkoleń, przez warsztaty, aż po bankiety i huczne spotkania firmowe. Obiekt ten do dyspozycji gości oddaje industrialnie urządzoną przestrzeń eventową o powierzchni łącznie 1000 m2, która podzielona jest na 7 sal.


Jak już wcześniej zostało wspomniane, pomieszczenia te różnią się wielkością i charakterem. Największa z nich jest Sala Kominkowa o powierzchni 100 m2, która dodatkowo wyróżnia się nowoczesnym oświetleniem sufitowym oraz dostępem do naturalnego światła dziennego. Warto też dodać, że niektóre sale w Samo Centrum Wszechświata można łączyć dzięki systemowi mobilnych ścian.


Na wyróżnienie zasługuje też fakt, że wszystkie pomieszczenia posiadają wysokiej klasy zaplecze techniczne, a obsługa na specjalne życzenie gości może zapewnić też druk materiałów szkoleniowych. Mając to wszystko na względzie, nie mamy najmniejszych wątpliwości, że Samo Centrum Wszechświata to doskonałe tło do organizacji spotkań, zapewniające kompleksowe wsparcie na każdym etapie organizacji wydarzeń.


Klimatyczne miejsce na event w Warszawie

Sale na eventy to zdecydowanie nie wszystko, co czeka na gości w Samo Centrum Wszechświata. Otóż obiekt dysponuje również klimatyczną kawiarnią, stanowiącą odpowiednie tło do relaksu. Urządzona została ona w stylu vintage, zachwycając wszystkich miłośników urokliwych miejsc. W kawiarni serwowana jest oczywiście pyszna, aromatyczna kawa oraz... świeże i zdrowe przekąski. Dodatkowo w kawiarni mieści się kilkumetrowy bar z profesjonalnym, włoskim ekspresem do kawy. Czy jest to odpowiednia przestrzeń na spędzenie przerwy podczas spotkań biznesowych? Nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości! 


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij