"Saunowanie nocną porą" czyli pomysł na niezapomnianą integrację firmową

"Saunowanie nocną porą" czyli pomysł na niezapomnianą integrację firmową

Zacieśnienie prywatnych więzi wpływa na poprawę atmosfery w miejscu pracy, przez co poprawie ulega nastawienie pracowników, wzrasta lojalność i poczucie przynależności do firmy. Zmniejsza się także stres w pracy, a co najważniejsze, rośnie motywacja do działania.

Drużynowe zawody sportowe, kręcenie filmu, afrykańskie bębny, paintball, strzelnica, quady... Tego typu pomysły cieszą się ogromną popularnością, ale z oryginalnością przestają już mieć wiele wspólnego. Nie zawsze łatwo jest wymyślić kolejna interesującą propozycję, która dostarczy odpowiedniej dawki rozrywki, a także pozytywnie wpłynie na budowanie więzi między pracownikami. Często zdarza się, że impreza integracyjna to pierwsza okazja do zapoznania się na stopie pozazawodowej.

Oryginalną propozycją na integrację firmową, która równocześnie niesie uczestnikom moc wrażeń i korzyści dla zdrowia, jest nocne saunowanie. Naturalne kąpiele saunowe dobroczynnie wpływają na ludzki organizm. Jest to swoisty rytuał, podczas którego można prawdziwie wypocząć. Saunowanie pomaga zredukować nagromadzony stres i zmęczenie, dzięki czemu jest doskonałym pomysłem na wspólny relaks po całym dniu pracy czy też konferencjach i szkoleniach. A późna pora sesji w Łaźniach Rzymskich dodaje spotkaniom dreszczyku emocji.

Nocne saunowanie to filozofia kąpieli, która niesie ze sobą wiele korzyści zarówno dla ciała i ducha. Żeby móc skorzystać w pełni z dobrodziejstw kąpieli saunowych,  powinny one odbywać się bez tekstyliów. Nocne saunowanie z szefem czy też współpracownikami może być dla niektórych krępujące, dlatego w naszym hotelu odbywają się one w specjalnych płótnach, dzięki którym ciało swobodnie oddycha i przyswaja olejki eteryczne, przy równoczesnym zachowaniu strefy intymności – mówi Grażyna Wrona Prezes Manor House SPA. Nasze doświadczenie pokazuje, że zainteresowaniem firm cieszą się różne propozycje na integrację. W naszym kompleksie od lat sprawdza się zabawa w poszukiwanie skarbu w zabytkowym parku, chodzenie po rozżarzonych węglach, czy słowiańskie rytuały zdrowia
w Witalnej Wiosce SPA
- dodaje.

Nocne saunowanie to sposób na niekonwencjonalne spędzenie wieczoru kierowany zarówno do miłośników kąpieli saunowych, jak i dla osób, które nigdy wcześniej nie miały z tym do czynienia. W hotelu Manor House SPA dla wielbicieli filozofii wellness i gorących kąpieli wprowadzono niepowtarzalne weekendy z nocnym saunowaniem. W soboty począwszy od godziny 22.00 w kompleksie Łaźni Rzymskich trwają specjalne rytuały:  wmasowywanie olejku magnezowego w okolice karku i ramion, ziołowe kompresy na czoło i stopy oraz cytrynowy peeling do ciała w łaźni parowej, ziołowe napary saunowe, lodowe gejzery o zapachu lasu w saunie fińskiej, aromatyczne kąpiele w jacuzzi,
a do picia podawana jest woda z owocami i soki ekologiczne. Goście mogą również korzystać z bezchlorowego basenu z ożywioną wodą Grandera. Wszystko to wprowadza uczestników ceremonii saunowych w nowy wymiar relaksu i odprężenia.

Więcej informacji na: www.manorhouse.pl

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz