Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zalewski ****
12.09.2013

SBE otwiera studia Event Managementu

Od października w Warszawie startuje II Studium Podyplomowe z zakresu Event Managementu. Projekt powstanie z inicjatywy Stowarzyszenia Branży Eventowej. Partnerem przy współpracy będzie Fundacja na Rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Przywództwo i zarządzanie ludźmi, zarządzanie klientami, negocjacje i analiza konkurencji, scenotechnika – to tylko niektóre pozycje z programu planowanego na ten rok akademicki. Celem zajęć będzie przekazanie studentom szerokiej wiedzy z zakresu zarządzania projektami eventowymi. To dobry start do kariery i szansa na zapoznanie się z branżą od podszewki.

Pierwsza edycja studium spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno osób doświadczonych jak i tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w branży eventowej. Ostatecznie na pierwszym zjeździe spotkało się 22 uczestników, którzy już za niespełna miesiąc rozpoczną jego drugą część, czyli zajęcia praktyczne. - mówi Anna Nowakowska członek Zarządu SBE, kierownik ds. Projektów Edukacyjnych.

Wykłady prowadzone będą przez kadrę naukową Wydziału Zarządzania oraz przez wybitnych przedstawicieli branży eventowej: właścicieli agencji eventowych i event managerów. Będą się koncentrowały głównie na przekazaniu praktycznych wskazówek dotyczących pracy w sektorze managerskim. Ponadto organizatorzy planują cykl spotkań i panele dyskusyjne w których uczestnicy studium będą mogli wymieniać uwagi, ale też nawiązywać bezpośrednie kontakty z przedstawicielami zawodu.

Poprzednia edycja pozwoliła wyciągnąć wnioski co do sposobu prowadzenia zajęć. Władze Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w tym roku postanowiły ulepszyć nieco formułę, tak by studenci czerpali z nich jeszcze więcej korzyści.

W drugiej edycji zdecydowaliśmy się zmienić lekko formułę studium. Nadal będziemy dzielili zakres tematyczny na część teoretyczną i praktyczną lecz w obrębie jednego tematu będzie działo się to jednego dnia a nie jak do tej pory w dwóch semestrach. - mówi Anna Nowakowska, i dodaje - Zauważyliśmy, iż starcie tych dwóch aspektów teorii, podstaw naukowych i praktyki czyli rzeczywistości eventowej to najważniejsze aspekty dla uczestników, którzy chłonni są poznania wszelakich ciekawych rozwiązań i analizy problemów oraz działań eventowych.

Dokumenty można składać do 30 września
Więcej informacji i zasady rekrutacji dostępne na stronie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego www.wz.uw.edu.pl

INFORMACJA PRASOWA
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij