SBE otwiera studia Event Managementu

Od października w Warszawie startuje II Studium Podyplomowe z zakresu Event Managementu. Projekt powstanie z inicjatywy Stowarzyszenia Branży Eventowej. Partnerem przy współpracy będzie Fundacja na Rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Przywództwo i zarządzanie ludźmi, zarządzanie klientami, negocjacje i analiza konkurencji, scenotechnika – to tylko niektóre pozycje z programu planowanego na ten rok akademicki. Celem zajęć będzie przekazanie studentom szerokiej wiedzy z zakresu zarządzania projektami eventowymi. To dobry start do kariery i szansa na zapoznanie się z branżą od podszewki.

Pierwsza edycja studium spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno osób doświadczonych jak i tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w branży eventowej. Ostatecznie na pierwszym zjeździe spotkało się 22 uczestników, którzy już za niespełna miesiąc rozpoczną jego drugą część, czyli zajęcia praktyczne. - mówi Anna Nowakowska członek Zarządu SBE, kierownik ds. Projektów Edukacyjnych.

Wykłady prowadzone będą przez kadrę naukową Wydziału Zarządzania oraz przez wybitnych przedstawicieli branży eventowej: właścicieli agencji eventowych i event managerów. Będą się koncentrowały głównie na przekazaniu praktycznych wskazówek dotyczących pracy w sektorze managerskim. Ponadto organizatorzy planują cykl spotkań i panele dyskusyjne w których uczestnicy studium będą mogli wymieniać uwagi, ale też nawiązywać bezpośrednie kontakty z przedstawicielami zawodu.

Poprzednia edycja pozwoliła wyciągnąć wnioski co do sposobu prowadzenia zajęć. Władze Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego w tym roku postanowiły ulepszyć nieco formułę, tak by studenci czerpali z nich jeszcze więcej korzyści.

W drugiej edycji zdecydowaliśmy się zmienić lekko formułę studium. Nadal będziemy dzielili zakres tematyczny na część teoretyczną i praktyczną lecz w obrębie jednego tematu będzie działo się to jednego dnia a nie jak do tej pory w dwóch semestrach. - mówi Anna Nowakowska, i dodaje - Zauważyliśmy, iż starcie tych dwóch aspektów teorii, podstaw naukowych i praktyki czyli rzeczywistości eventowej to najważniejsze aspekty dla uczestników, którzy chłonni są poznania wszelakich ciekawych rozwiązań i analizy problemów oraz działań eventowych.

Dokumenty można składać do 30 września
Więcej informacji i zasady rekrutacji dostępne na stronie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego www.wz.uw.edu.pl

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz