Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn

Obiekty konferencyjne Szczyrk

: znaleziono 30 obiektów

Reprezentanci prestiżowych firm, którzy zdecydowali się skorzystać z bazy przygotowanej przez portal MojeKonferencje.pl są zachwyceni rezultatami. Promowane na serwisie obiekty szkoleniowe w Szczyrku gwarantują usługi najlepszej jakości. Zatrudnieni pracownicy przeszli liczne kursy, które nauczyły ich błyskawicznej reakcji w razie jakichkolwiek sytuacji kryzysowych. Dzięki dobrej organizacji pracy wszystkie wydarzenia rozpoczynają się o zaplanowanej godzinie. Goście mogą liczyć na syty posiłek, w tym smakowite przekąski oraz świeżo parzoną kawę. Eventy odbywają się w dostępnych salach konferencyjnych. Dzięki systemom ścian przesuwnych, organizatorzy nie muszą przejmować się ograniczeniami dotyczącymi ilości zapraszanych gości. Z łatwością dwa mniejsze pomieszczenia można zamienić w jedną przestronną salę. Dzięki nowoczesnym urządzeniom multimedialnym uczestnicy planowanych spotkań...

Obiekty konferencyjne w okolicy: Szczyrk

Obiekty w budowie:

Pozostałe sale konferencyjne:

Hotel Orzeł Biały

Hotel Orzeł Biały

Szczyrk

Hotel ***

Maks. pojemność sali: 50 osób

Liczba sal: 1

Hotel znajduje się w samym centrum Szczyrku, w otoczeniu Gór Beskidzkich. Poza bazą szkoleniowo-noclegową, swoim gościom ...
 
 

oczekiwać mogą także świetnego nagłośnienia. Jest to istotne zarówno podczas trwania szkoleń, gdzie prelegenci dzielą się niezwykle przydatną wiedzą, jak również w trakcie wesel, gdzie wodzirej zachęca do wspólnej zabawy. Wewnątrz hoteli konferencyjnych w Szczyrku znajdują się także znakomite bary. Odbywa się tam wiele imprez tanecznych, a barmani przygotowują drinki jakich zasmakować można na tropikach. To doskonała okazja do integracji. Po godzinach szkoleń, pracownicy mają okazję lepiej się poznać i poczuć częścią jednej drużyny. Przyczynia się do zwiększenia efektywności ich pracy. W grę przestają wchodzić wyłącznie indywidualne sukcesy, a znaczenia nabiera powodzenie całej grupy. Obiekty konferencyjne w Szczyrku dzięki wyjątkowo bogatej ofercie biznesowej, dają realizatorom szansę na spełnienie marzeń o długo oczekiwanym awansie. Praca jeszcze nigdy nie była tak łatwa, jak podczas współpracy z promowanymi ośrodkami szkoleniowymi. Doświadczeni przedsiębiorcy są pod wrażeniem profesjonalizmu personelu, rozsądnej oferty cenowej oraz efektów swojej pracy.

FAQ

 

Gdzie zorganizować konferencję na obrzeżach Szczyrku?

Szczyrk to niezwykle atrakcyjne miasto Polski. Często wybierane jest nie tylko przez turystów, ale i przez gości biznesowych, którzy cenią klimatyczne obiekty i bliskość natury. Konferencję czy inne spotkanie biznesowe na obrzeżach Szczyrku można zorganizować m.in. w Hotel META****, który usytuowany jest dokładnie przy ulicy Skośnej 4. Jego odległość od centrum wynosi około 2 kilometry. To optymalna odległość, pozwalająca jednocześnie na odpoczynek od miejskiego zgiełku, jak i na odpowiednie skomunikowanie z najważniejszymi punktami miasta.

Gdzie w Szczyrku zorganizować dużą konferencję?

W Szczyrku znajduje się wiele obiektów konferencyjnych, które doskonale sprawdzają się jako tło wszelkich eventów biznesowych. Można w nich zorganizować niewielkie, kameralne przedsięwzięcia, jak i te znacznie większe. Dużą konferencję w Szczyrku można zorganizować m.in. w komfortowym Hotel META**** (największa sala na 450 osób) oraz w równie atrakcyjnym Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku (największa sala na 427 osób).

Czy w Szczyrku można zorganizować konferencję w hotelu?

W Szczyrku znajdą Państwo różne rodzaje obiektów konferencyjnych. Można tam zorganizować konferencję m.in. w klimatycznych restauracjach, w pensjonatach o bogatej historii, a także w hotelach o zróżnicowanym standardzie. W Szczyrku znajduje się wiele hoteli 4-gwiazdkowych, które poza wysokim standardem, wyróżniają się także ciepłą, a przy tym biznesową atmosferą. Odpowiednim tego przykładem jest wyjątkowy Hotel Klimczok ****.

Gdzie w Szczyrku zorganizować konferencję z widokiem na góry?

Polskie góry są nie tylko ważną atrakcją turystyczną kraju i miejscem chętnie wybieranym na spędzenie wakacji. Organizacja konferencji w takich okolicznościach to absolutny hit - a bezpośredni widok z okien na góry nadaje wydarzeniom specjalnego klimatu. Jednak gdzie dokładnie doświadczymy tego w Szczyrku? Polecamy m.in. wspomniany już wcześniej Hotel Klimczok **** oraz w Hotel META****, zlokalizowanym w malowniczej kotlinie rzeki Żylicy.

Jakie atrakcje dodatkowe oferują obiekty konferencyjne w Szczyrku?

Istotnym aspektem, na który zwracają uwagę klienci biznesowi podczas szukania sali konferencyjnej, są atrakcje dodatkowe. Na ich brak nie mogą narzekać miejsca konferencyjne w Szczyrku. I choć atrakcje różnią się w zależności od obiektu, to najczęściej obejmują: zaplecze Wellness & SPA, siłownie, salony kosmetyczne, boiska sportowe z kortami tenisowymi, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz rozległe tereny zielone wokół z wydzielonym miejscem na ognisko.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij