Szybkie wyszukiwanie
Hotel Porto ***

Obiekty konferencyjne Szczyrk

: znaleziono 26 obiektów

Reprezentanci prestiżowych firm, którzy zdecydowali się skorzystać z bazy przygotowanej przez portal MojeKonferencje.pl są zachwyceni rezultatami. Promowane na serwisie obiekty szkoleniowe w Szczyrku gwarantują usługi najlepszej jakości. Zatrudnieni pracownicy przeszli liczne kursy, które nauczyły ich błyskawicznej reakcji w razie jakichkolwiek sytuacji kryzysowych. Dzięki dobrej organizacji pracy wszystkie wydarzenia rozpoczynają się o zaplanowanej godzinie. Goście mogą liczyć na syty posiłek, w tym smakowite przekąski oraz świeżo parzoną kawę. Eventy odbywają się w dostępnych salach konferencyjnych. Dzięki systemom ścian przesuwnych, organizatorzy nie muszą przejmować się ograniczeniami dotyczącymi ilości zapraszanych gości. Z łatwością dwa mniejsze pomieszczenia można zamienić w jedną przestronną salę. Dzięki nowoczesnym urządzeniom multimedialnym uczestnicy planowanych spotkań...

Alpin

Szczyrk (w centrum od centrum)

Hotel **

Maks. pojemność sali: 150 osób

Liczba sal: 2

Ten komfortowy hotel położony jest w sercu malowniczych Beskidów. Otoczenie niezwykłej przyrody zapewnia spokojną atmosferę, sprzyjającą relaksowi, a także organizacji ...

Obiekty konferencyjne w okolicy: Szczyrk

Obiekty w budowie:

Pozostałe sale konferencyjne:

 

oczekiwać mogą także świetnego nagłośnienia. Jest to istotne zarówno podczas trwania szkoleń, gdzie prelegenci dzielą się niezwykle przydatną wiedzą, jak również w trakcie wesel, gdzie wodzirej zachęca do wspólnej zabawy. Wewnątrz hoteli konferencyjnych w Szczyrku znajdują się także znakomite bary. Odbywa się tam wiele imprez tanecznych, a barmani przygotowują drinki jakich zasmakować można na tropikach. To doskonała okazja do integracji. Po godzinach szkoleń, pracownicy mają okazję lepiej się poznać i poczuć częścią jednej drużyny. Przyczynia się do zwiększenia efektywności ich pracy. W grę przestają wchodzić wyłącznie indywidualne sukcesy, a znaczenia nabiera powodzenie całej grupy. Obiekty konferencyjne w Szczyrku dzięki wyjątkowo bogatej ofercie biznesowej, dają realizatorom szansę na spełnienie marzeń o długo oczekiwanym awansie. Praca jeszcze nigdy nie była tak łatwa, jak podczas współpracy z promowanymi ośrodkami szkoleniowymi. Doświadczeni przedsiębiorcy są pod wrażeniem profesjonalizmu personelu, rozsądnej oferty cenowej oraz efektów swojej pracy.

Sale konferencyjne Szczyrk - FAQ

 

Gdzie zorganizować konferencję na obrzeżach Szczyrku?

Szczyrk to niezwykle atrakcyjne miasto Polski. Często wybierane jest nie tylko przez turystów, ale i przez gości biznesowych, którzy cenią klimatyczne obiekty i bliskość natury. Konferencję czy inne spotkanie biznesowe na obrzeżach Szczyrku można zorganizować m.in. w Hotel META****, który usytuowany jest dokładnie przy ulicy Skośnej 4. Jego odległość od centrum wynosi około 2 kilometry. To optymalna odległość, pozwalająca jednocześnie na odpoczynek od miejskiego zgiełku, jak i na odpowiednie skomunikowanie z najważniejszymi punktami miasta.

Gdzie w Szczyrku zorganizować dużą konferencję?

W Szczyrku znajduje się wiele obiektów konferencyjnych, które doskonale sprawdzają się jako tło wszelkich eventów biznesowych. Można w nich zorganizować niewielkie, kameralne przedsięwzięcia, jak i te znacznie większe. Dużą konferencję w Szczyrku można zorganizować m.in. w komfortowym Hotel META**** (największa sala na 450 osób) oraz w równie atrakcyjnym Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku (największa sala na 427 osób).

Czy w Szczyrku można zorganizować konferencję w hotelu?

W Szczyrku znajdą Państwo różne rodzaje obiektów konferencyjnych. Można tam zorganizować konferencję m.in. w klimatycznych restauracjach, w pensjonatach o bogatej historii, a także w hotelach o zróżnicowanym standardzie. W Szczyrku znajduje się wiele hoteli 4-gwiazdkowych, które poza wysokim standardem, wyróżniają się także ciepłą, a przy tym biznesową atmosferą. Odpowiednim tego przykładem jest wyjątkowy Hotel Klimczok ****.

Gdzie w Szczyrku zorganizować konferencję z widokiem na góry?

Polskie góry są nie tylko ważną atrakcją turystyczną kraju i miejscem chętnie wybieranym na spędzenie wakacji. Organizacja konferencji w takich okolicznościach to absolutny hit - a bezpośredni widok z okien na góry nadaje wydarzeniom specjalnego klimatu. Jednak gdzie dokładnie doświadczymy tego w Szczyrku? Polecamy m.in. wspomniany już wcześniej Hotel Klimczok **** oraz w Hotel META****, zlokalizowanym w malowniczej kotlinie rzeki Żylicy.

Jakie atrakcje dodatkowe oferują obiekty konferencyjne w Szczyrku?

Istotnym aspektem, na który zwracają uwagę klienci biznesowi podczas szukania sali konferencyjnej, są atrakcje dodatkowe. Na ich brak nie mogą narzekać miejsca konferencyjne w Szczyrku. I choć atrakcje różnią się w zależności od obiektu, to najczęściej obejmują: zaplecze Wellness & SPA, siłownie, salony kosmetyczne, boiska sportowe z kortami tenisowymi, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz rozległe tereny zielone wokół z wydzielonym miejscem na ognisko.

ikona mapa

Wyznacz trasę

Zaznacz obiekt na mapie, następnie uzupełnij adres
początkowy i kliknij przycisk "Wyznacz trasę".

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij