Szybkie wyszukiwanie
Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference
30.09.2020

Skorzystaj z 10% zniżki i ciesz się swoim pobytem w hotelach sieci Louvre Hotels Group

Skorzystaj z 10% zniżki i ciesz się swoim pobytem w hotelach sieci Louvre Hotels Group


Goście na całym świecie mogą korzystać z członkostwa w programie lojalnościowym Flavours Instant Benefit. Wystarczy pobrać aplikację na telefon i zarejestrować się do programu. Na gości czeka wiele korzyści, w tym zniżki i sprawne przeglądanie bieżących ofert. Naprawdę warto! 


Jakie korzyści daje aplikacja swoim użytkownikom?

Przede wszystkim ZNIŻKĘ, która od 15 września wzrosła z 5% na 10%. Promocja ta jest czasowa i obowiązuje na pobyty zarezerwowane i zrealizowane w terminie od 15 września 2020 roku do 6 stycznia 2021 roku. 


Oprócz zniżki na pobyt w hotelaci marek zrzeszonych w sieci Louvre Hotels Group, członkowie programu lojalnościowego mogą wygodnie przeglądać najlepsze oferty i dokonywać rezerwacji przez internet. Aplikacja jest cały czas rozwijana, więc korzyści będzie przybywać - mówi François Delattre, Director Integration Management, odpowiedzialny za nadzór operacyjny nad hotelami grupy Louvre Hotels w Polsce i Niemczech. 


W jakich hotelach możemy zrealizować naszą zniżkę? W hotelach na całym świecie! W skład sieci wchodza takie marki, jak Première Classe, Royal Tulip, Golden Tulip, Tulip Inn, Kyriad, Kyriad Direct i Campanile.

"Celem  programu lojalnościowego Flavours Instant Benefit jest wzmocnienie relacji między Louvre Hotels Group a gośćmi dokonującymi regularnych rezerwacji przez Internet" - czytamy w informacji prasowej.INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij