Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
18.01.2019

Slow Life w biznesie- czyli Hotel Szczawnica Park Resort & Spa ****

Slow Life w biznesie- czyli Hotel Szczawnica Park Resort & Spa ****

Początki idei slow life sięgają lat 80. podczas bojkotu marek fastfoodowych, które słyną z serwowania szybkich, lecz nie zawsze zdrowych posiłków. Aby uzyskać odpowiedni smak przy zachowaniu właściwości składników, potrzebny jest czas. Skracanie go nie przynosi pożądanych efektów.

Tak samo jest w przypadku wykonywania obowiązków zawodowych. Obecnie zwolnienie tępa można dostrzec nie tylko w gastronomi, ale w każdym aspekcie naszego życia. To, co szybkie nie zawsze jest najlepsze, a udowadnia nam to Hotel Szczawnica Park Resort & Spa ****.

W natłoku problemów i obowiązków, zapominamy o odpowiednim odżywianiu i wypoczynku. Wzrasta stres i szybkość życia, co niesie negatywne skutki dla naszego zdrowia. W odpowiedzi na ten problem Hotel Szczawnica Park Resort & Spa **** przygotował ofertę, w której nowoczesność i profesjonalizm idzie w parze ze spokojem i jakością świadczonych usług. 4-gwiazdkowy kompleks położony jest wśród bujnej przyrody, co zapewnia przyjemną, swobodą atmosferę. Goście mogą uciec od pośpiechu i hałasu, jakie cechują duże miasta.


W pobliżu znajduje się Park Dolny oraz kolejka linowa na Palenicę, więc podczas pobytu można zaplanować wiele atrakcji sportowo-rekreacyjnych. Jednocześnie hotel spełnia wszystkie wymogi obiektów oznaczonych czterema gwiazdkami jakości. Można liczyć na fachową obsługę i w pełni wyposażone pokoje gościnne, a klienci biznesowi mają udostępnione nowoczesne sale konferencyjne.

Hotel Szczawnica Park Resort & Spa **** posiada klimatyzowane sale konferencyjne, w których funkcjonuje szybki, niezawodny internet. Uczestnicy mogą bez przeszkód poświęcić się pracy, organizować szkolenia oraz prowadzić prelekcje na międzynarodowym poziomie. Sala Trzy Korony może pomieścić aż 120 osób w układzie teatralnym.


Możliwe jest również zaplanowanie bankietu, podczas którego tłem są pięknie zaprojektowane i świetnie oświetlone wnętrza. Gdy zależy nam na poczuciu prywatności, podczas spotkań w niewielkim gronie, możemy skorzystać z małych sal dostosowanych do naszych potrzeb.

Każda sala konferencyjna posiada dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia. Prelegent może korzystać z flipchartu, mikrofonu oraz projektora, co ułatwia prowadzenie wystąpień przed widownią. Organizatorzy wydarzeń otrzymują pomoc hotelowego event managera, który wspiera zarówno podczas planowania spotkań, jak i w trakcie ich trwania.


Slow life zastosowano również w gastronomii. W Hotelu Szczawnica Park Resort & Spa **** funkcjonuje Restauracja Kwiat Paproci. Goście mogą cieszyć się smakami dań kuchni regionalnej. Każda potrawa przygotowywana jest ze najlepszej jakości, świeżych składników. Doświadczeni kucharze z pasją podchodzą do każdego dania. Zasada slow food pozwala wydobyć pełnię smaku i aromatu składników, dzięki czemu każdy kęs wywołuje niesamowite doznania.

Kwiat Paproci może również zapewnić obsługę cateringową spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji. Natomiast w Kawiarni Kolory Wiatru można skosztować wyśmienitych deserów opartych na owocach i słodkiej czekoladzie. Uzupełnieniem oferty jest Strefa Spa & Wellness Mikroklimat, gdzie znajdują się: basen, sauny, kubeł bosmana, jacuzzi i misa lodowa.


Slow life posiada wiele zalet. Zwiększa skupienie i kreatywność, pozwalając dostrzec nowe rozwiązania z ciężkich sytuacji. Możemy spojrzeć na dany problem z zupełnie innej perspektywy. W biznesie pozwala to tworzyć kreatywne i niekonwencjonalne inicjatywy, które zapewniają rozwój przedsiębiorstwom. Planując szkolenie czy wyjazd służbowy, warto mieć na uwadze dobre samopoczucie swoich pracowników. W Hotelu Szczawnica Park Resort & Spa **** praca jest jednocześnie odpoczynkiem. Uczestnicy spotkań czują się lepiej i swobodniej, a praca daje radość i satysfakcję. Czasem warto więc po prostu zwolnić.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij