Sporo zmian kadrowych w Louvre Hotels Group

Sporo zmian kadrowych w Louvre Hotels Group

W Louvre Hotels Group dużo zmian w kadrach. Ostatni kwartał roku okazał się bogaty w udane transfery i obiecujące awanse. W obliczu wyzwań stojących przed branżą wzmacniają one potencjał kadrowy polskiego regionu jednego z wiodących graczy na europejskim rynku hotelowym.

Iwona Janosiewicz związana jest z branżą hotelarską od 20 lat. Doświadczenie zbierała m.in. w sieci Orbis/Accor; od 2016 roku była General Managerem w hotelu Mercure Wrocław Centrum. Pani Iwona kojarzona jest ze zrównoważonym podejściem do gastronomii w polskim hotelarstwie. Od października pani Iwona jest Cluster General Managerem multibrandowego obiektu Louvre Hotels Group zlokalizowanego przy ulicy Towarowej w Warszawie i obejmującego hotele marek Première Classe, Campanile i Golden Tulip wraz z centrum konferencyjnym i zapleczem gastronomicznym.

Jakub Duda, Revenue Manager warszawskiego kompleksu hotelowego, objął dodatkowo stanowisko Area Revenue Managera odpowiedzialnego za zarządzanie przychodami większości obiektów Louvre Hotels Group w Polsce. Jego doświadczenie i wiedza przydadzą się bardzo w rozwoju globalnego projektu PRME, który to dedykowany jest rozwojowi zarządzania przychodami w Louvre Hotels Group. 


W tym samym kompleksie hotelowym w Warszawie były też inne zmiany - Mateusz Walaszek awansował na Rooms Division Managera. Pan Mateusz zaczynał swoją karierę w branży od szeregowego pracownika recepcji. Wspinał się po szczeblach kariery - był i kierownikiem zmiany, i Front Office Managerem, i dyrektorem hotelu Première Classe Warszawa. 

Jakub Goliński zastąpił Mateusza Walaszka na stanowisku managera hotelu Premiere Classe Warszawa. Z grupą Louvre Hotels Group jest związany od 2015 roku i  przeszedł całą ścieżkę awansów w dziale Front Office aż po kierownika recepcji w hotelu Campanile Warszawa.

Zmiany kadrowe dokonały się nie tylko w warszawskim kompleksie hotelowym. Mateusz Lewandowski związany z grupą od 9 lat został mianowany na Deputy Director of Sales Poland. Będzie czuwał nad dalszym wzmocnieniem pozycji rynkowej polskich hoteli grupy.

Gratulujemy awansów i życzymy wielu sukcesów!

INFORMACJA PRASOWA

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz