Sport to zdrowie! Trenuj umysł i ciało w Hotelu Forum!

Sport to zdrowie! Trenuj umysł i ciało w Hotelu Forum!

Praca biurowa i częste podróże służbowe mogą spowodować, że nasza kondycja spadnie. Jeśli nie zapewniamy sobie odpowiedniej dawki ruchu, możemy mieć problemy ze zdrowiem. Rozwiązaniem na to jest łączenie pracy ze sportem. Niemożliwe? A jednak Hotelowi Forum w Lublinie się udało!

Mózg to także mięsień i do tego jeden z najważniejszych. Nie można zapominać, że jak każda inna część naszego ciała potrzebuje stałego treningu. Naukowcy udowodnili, że osoby, które pozostają długo aktywne umysłowo i fizycznie są mniej narażone na sklerozę, czy Alzheimer'a w podeszłym wieku. Mózg należy trenować, lecz nie na siłowni, a podczas codziennej pracy. Umożliwia ona rozwijanie kreatywności, umiejętności szybkiego analizowania oraz szukania z pozoru nieistniejących rozwiązań.

Hotel Forum w Lublinie, znając potrzeby małych i dużych firm, przygotował bazę pod organizację wydarzeń biznesowych. Wiadomo bowiem, że ćwiczyć należy na dobrym sprzęcie w zaufanym miejscu. W takim wypadku dobrze jest postawić na sprawdzoną markę!


Jak wybrać miejsce ćwiczeń zawodowych?

Jeśli uznamy, że pracowanie jest ćwiczeniem mózgu, warto uzmysłowić sobie, co jest ważne podczas wyboru miejsca treningu. Dokładne wykonywanie obowiązków przyniesie efekt nie tylko dla nas samych, ale i dla całej firmy. Miejsce musi posiadać odpowiednie przygotowanie, które spełni wszystkie nasze wymagania.

Hotel Forum to znajdujący się w centrum Lublina obiekt o imponującym zapleczu konferencyjnym. Lokalizacja umożliwia dojazd z nawet odległych miejsc kraju. Komfortowe pokoje gościnne sprawiają, że uczestnicy spotkania mogą skupić na pracy całą swoją uwagę. Nie muszą martwić się o zakwaterowanie. Po długich szkoleniach mogą po prostu odpocząć w cichym i przytulnym pokoju.

Do dyspozycji gości jest także parking w dwóch wariantach: naziemnym i podziemnym. Mogą więc spokojnie zostawić swoje samochody, udając się na spotkanie. Tego typu elementy są bardzo istotne szczególnie w sytuacji, gdy na wydarzenie przybędzie duża liczba uczestników. Budynek przystosowany jest także do potrzeb osób niepełnosprawnych. Umożliwia to pełne skupienie na opracowywanych tematach, ponieważ o szczegóły dba obsługa hotelu.


 

Gdzie można trenować mózg?

Hotel oferuje aż trzy sale szkoleniowe, które mogą pomieścić od 10 do aż 140 osób. Ich różnorodność określa ilość gości oraz charakter spotkania. Można wybrać taką, która najbardziej pasuje do danego kontekstu. Organizatorzy mogą zdecydować się na pomieszczenie przeznaczone do celów konferencyjno-bankietowych. Bardzo elegancki wystrój spotęguje atmosferę podniosłości ważnych wydarzeń w życiu firmy. Czerwone krzesła oraz złote akcenty wywołują skojarzenia z dworskim pięknem i wykwintnością.

Można także wybrać mniejszą salkę, która sprawdza się w przypadku kameralnych zebrań. Spokojne rozmowy oraz negocjacje przebiegają tutaj w neutralnej atmosferze, zachowując pełny profesjonalizm. Dodatkowo hotel oferuje salę widokową. Za oknami rozpościera się malownicza panorama Lublina. Trzeci wariant najbardziej spodoba się osobom, które cenią sobie pracę swobodną i kreatywną.

Cały obiekt posiada dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu. Można w łatwy sposób prowadzić prezentację bądź prelekcję. Klimatyzacja zapewnia komfort pracy niezależnie od pory roku. Dzięki dużym oknom do pomieszczeń wpada naturalne światło, które zmniejsza poczucie zmęczenia. Aby ponieść jakość wyświetlanych prezentacji multimedialnych, można zastosować system zaciemnienia sali. Hotel Forum Fitness Spa & Wellness zapewnia ekran, rzutnik i flipchart. Uczestnicy mogą wypożyczyć laptopa bądź odtwarzacz DVD. Takie rozwiązania sprawiają, że praca jest efektowniejsza i prostsza. 

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Hotel Forum Fitness Spa & Wellness jest doskonałym miejscem nie tylko, aby rozwijać siebie pod względem intelektualnym i zawodowym. Jest to także jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie Lublina, gdzie można zadbać o dobry wygląd i poprawić stan zdrowia całego organizmu.

Do obiektu przybywają osoby spoza hotelu, co jest najlepszym dowodem jakości świadczonych tutaj usług. Na terenie hotelu znajduje się strefa Spa & Wellness. Wypełniona nowoczesnym sprzętem siłownia zachęca do ćwiczeń samym swym wyglądem. Duże lustra pozwalają ocenić poprawność treningu. Osoby, które nie posiadają zbytniego doświadczenia mogą liczyć na pomoc profesjonalnych trenerów. Pod ich czujnym okiem można być pewnym, że osiągnie się zamierzone efekty.


 

W Strefie Relaksu można natomiast oderwać się od trudów codzienności. Proponowane są liczne zabiegi na twarz i ciało. Stosowane są tylko najwyższej jakości kosmetyki, aby poprawić kolorystykę oraz jędrność skóry. Hotel Forum Fitness Spa & Wellness Lublin zdobył pierwsze miejsce w rankingu Top Hotel w kategorii Sport & Fitness, więc fachowość zabiegów jest potwierdzona przez ekspertów z branży. 

Każdego dnia należy pamiętać, że zdrowie to nie tylko ciało, ale i umysł. Rozwijać należy się na różnych płaszczyznach, aby uzyskać pożądane efekty. Hotel Forum w Lublinie potwierdza tę koncepcję, gwarantując pełną satysfakcję z pokoi gościnnych, sal konferencyjnych, oferowanego sprzętu, stref urody oraz sportu. Łącząc te wszystkie elementy w jedną całość, dajemy sobie samym silne podłoże, na którym możemy budować przyszłą ścieżkę kariery. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz