Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
17.07.2017

Spotkajmy się na Mazurach, czyli Zalesie Mazury Active SPA

Spotkajmy się na Mazurach, czyli Zalesie Mazury Active SPA

Osoby, które stoją przed wyborem odpowiedniego miejsca na organizację firmowego wyjazdu czy po prostu jednodniowej konferencji, muszą wziąć pod uwagę wiele czynników. Firmowe spotkanie nawet w najpiękniejszej i najnowocześniejszej sali może okazać się klapą, gdy nie idzie w parze z atmosferą, lokalizacją i jakością obsługi.

Zalesie Mazury Active SPA to nie tylko profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe, to nie tylko komfortowe pokoje i wyśmienite jedzenie. To również piękne widoki, malownicza okolica i bogata oferta usług dodatkowych. Miejsce to sprawdza się zarówno na pobyt z rodziną, jak i firmowe eventy. Profesjonalna obsługa zadba, by gościom niczego nie zabrakło i pobyt w Zalesie Mazury Active zapamiętali na długo.

W obiekcie panuje miła i rodzinna atmosfera, dzięki której dobrze się pracuje, ale także wypoczywa i regeneruje siły. Zalesie może pochwalić się dogodną lokalizacją niedaleko Olsztyna, w otoczeniu jezior i bujnej przyrody. Właściciele ośrodka stworzyli to miejsce z myślą o potrzebach swoich gości i wyszli im naprzeciw. Na terenie tego wyjątkowego miejsca można znaleźć wszystko, co potrzeba - pyszne i zdrowe jedzenie w klimatycznej restauracji, strefę SPA, przytulne pokoje z wygodnymi łóżkami oraz długą listę dodatkowych atrakcji.

W Zalesie Mazury Active SPA organizowane są spotkania biznesowe na najwyższym poziomie. Wpływają na to nie tylko doskonale wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe, wygodne krzesła, ale również profesjonalna obsługa i szereg innych czynników. Nowoczesne zaplecze konferencyjne, na które składa się 5 sal daje możliwość organizacji małych i dużych wydarzeń biznesowych. Największe z pomieszczeń (Mazurska Chata Biesiadna) pomieści nawet 200 osób w układzie teatralnym.

Do tej urokliwej miejscowości przyjeżdżają nie tylko biznesmeni z okolic i województwa, ale z całej Polski. Położenie na Mazurach daje duże pole do organizacji rozmaitych eventów i udanego wypoczynku. Warto samemu się wybrać i zobaczyć.


POWRÓT
ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA
ZALESIE MAZURY ACTIVE SPA

Olsztyn
warmińsko-mazurskie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij