Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
31.03.2019

Spotkania nie tylko sportowe w Solpark Kleszczów

Spotkania nie tylko sportowe w Solpark Kleszczów

Szukając odpowiedniego miejsca na zorganizowanie udanego spotkania biznesowego lub firmowego wyjazdu w w województwie łódzkim, warto zerknąć okiem na ofertę Solparku Kleszczów. Co obiekt ma nam do zaoferowania? 

Znajdujący się w spokojnej miejscowości Kleszczów obiekt o nazwie Park Zdrowia i Rozrywki Solpark oferuje nie tylko komfortowy nocleg swoim gościom, ale również szereg dodatkowych atrakcji i nowoczesne zaplecze konferencyjne. 

Oferta Parku Zdrowia i Rozrywki Solpark jest skierowana zarówno do sportowców, jak i turystów, grup zorganizowanych i gości podróżujących służbowo. W ofercie kleszczewskiego obiektu coś dla siebie znajdą również przedsiębiorcy i organizatorzy spotkań biznesowych. Obiekt bowiem oferuje komfortowe warunki nie tylko do wypoczynku, ale również do organizacji różnego rodzaju eventów, w tym konferencji, szkoleń, prezentacji, bankietów, balów i przyjęć okolicznościowych. 

Do dyspozycji oddaje 4 zróżnicowane pod względem wielkości powierzchni i wystroju sale konferencyjne. Największe pomieszczenie to Aula, która w ustawieniu teatralnym/kinowym pomieści ponad 250 osób. Znajduje się na parterze, dzięki czemu uczestnicy wydarzenia nie mają problemu z trafieniem tutaj. Posiada scenę i nowoczesne wyposażenie techniczne, w tym m.in. ekran, rzutnik multimedialny, odtwarzacz DVD i wysokiej klasy nagłośnienie. 


Mniejsza z sal, Sala Konferencyjna, znajduje się w budynku hotelu, posiada dostęp do światła dziennego. Również znajduje się na parterze - w części hotelowej. Salę konferencyjną w hotelu także wyposażono w profesjonalny sprzęt, który z pewnością ułatwi organizatorom przeprowadzenie spotkania. Sala ta pomieści do 80 osób, co czyni ją doskonałą do przeprowadzenia m.in. mniejszych konferencji, prezentacji i szkoleń.


Znajdująca się w części dydaktycznej mniejsza Sala Konferencyjna pomieści z kolei do 50 osób. Doskonale sprawdzi się na warsztaty, szkolenia, narady w bardziej kameralnym gronie osób. Ta sala również może pochwalić się nowoczesnym sprzętem i dostępem do światła dziennego.


Szukając jednak miejsca na mniej formalne spotkania w mniejszym gronie warto wybrać Salę Klubową, która znajduje się również na parterze, ale w części sportowej. Tak jak poprzednie sale, również została profesjonalnie wyposażona, by prowadzący mogli przeprowadzić spotkanie na wysokim, międzynarodowym poziomie. 

Oprócz nowoczesnego centrum konferencyjnego, warto wspomnieć o bogatej ofercie rekreacyjnej. Do dyspozycji gości Solparku Kleszczów jest basen sportowy i rekreacyjny z atrakcjami wodnymi. Goście znajdą również tutaj zjeżdżalnię o długości 118 metrów.W ofercie obiektu znajdują się także sauny, grota solna, solarium, opalanie natryskowe, siłownia, gabinety masażu i zabiegi kosmetyczne/fryzjerskie. Na miłośników sportowych rozgrywek czekają korty do tenisa, boisko do piłki nożnej i siatkówki plażowej, kręgielnia, hala sportowa i sala bilardowaW Solparku Kleszczów w województwie łódzkim można też dobrze zjeść. Funkcjonuje tu bowiem Restauracja Solpark, w której można delektować się smakiem smacznych dań przygotowywanych przez doświadczonych kucharzy. Można też zorganizować firmową imprezę czy inne okolicznościowe przyjęcie. Obiekt dzięki własnemu zaplecze gastronomicznemu świadczy kompleksową obsługę cateringową wydarzeń. 


Na komfort gości wpływają też przytulne pokoje. Solpark Kleszczów w swojej ofercie posiada aż 42 pokoje i 3 apartamenty. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Goście mogą korzystać z bezpłatnego internetu i innych udogodnień, w tym bezpłatnego parkingu. 


Park Zdrowia i Rozrywki Solpark ma wiele do zaoferowania bez względu na długość i rodzaj pobytu. Goście będą długo wspominać ten łódzki obiekt, bowiem obsługa dokłada wszelkich starań, by goście wyjechali stąd zadowoleni i ugoszczeni "po domowemu". 

Zachęcamy do przyjrzenia się ofercie Parku Zdrowia i Rozrywki Solpark Kleszczów. 


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij