Spotkanie biznesowe w sercu Mokotowa – Domaniewska 45

Spotkanie biznesowe w sercu Mokotowa – Domaniewska 45

Mówi się, że warszawski Mokotów to stolica polskiego biznesu. To właśnie tam znajdują się najnowocześniejsze wieżowce i biurowce w całym kraju, to właśnie tam swoje siedziby mają największe firmy, korporacje i redakcje. Tętniący życiem Mokotów jest zatem doskonałą lokalizacją na organizację spotkania biznesowego na światowym poziomie!


W samym sercu tej biznesowej dzielnicy położony jest nowoczesny biurowiec klasy A - Domaniewska 45. Kameralny, przeszklony budynek zachwyca swoją nowoczesnością i wielkomiejskim charakterem. Świetna lokalizacja i niepowtarzalny design sprawiają, że obiekt przyciąga klientów biznesowych jak magnes!


Biurowiec oferuje aż 4 ekskluzywne sale konferencyjne, które dzięki systemowi mobilnych ścian w zależności od potrzeb organizatora można dowolnie łączyć i aranżować.
Sale znajdujące się w biurowcu Domaniewska 45 sprawdzą się zarówno przy kameralnych spotkaniach zarządu, jak i przy dużych konferencjach czy szkoleniach. Pomieszczenia noszą nazwy polskich miast, do dyspozycji gości są sale: Gdańsk o powierzchni 60m2, Poznań o powierzchni 30 m2, Bydgoszcz o powierzchni 30m2 oraz Białystok o powierzchni 60m2. Cztery połączone ze sobą sale tworzą przestrzeń o powierzchni 180m2, która bez problemu pomieści w sobie do 100 osób!


Ogromnym atutem wszystkich sal jest bez wątpienia to, że przez przeszklone ściany wpada do nich mnóstwo dziennego światła. Dzięki temu długie godziny spędzone na szkoleniu czy konferencji są znacznie przyjemniejsze! Jasne i przestronne pomieszczenia urządzono w industrialnym stylu. Dominującymi kolorami są odcienie bieli i szarości, które dodają wnętrzom nowoczesnego charakteru. Sale konferencyjne w biurowcu Domaniewska 45 wyposażone są w wygodne i ergonomiczne meble, które zapewniają uczestnikom komfort podczas długich godzin spędzonych na spotkaniu biznesowym.


Absolutną podstawą każdego spotkania biznesowego jest niezawodny sprzęt! Sale konferencyjne oferowane przez biurowiec Domaniewska 45 wyposażone są w najwyższej klasy nagłośnienie, mikrofon, ekran projekcyjny, rzutnik oraz flipchart. Do dyspozycji organizatorów jest także laptop oraz szybki, bezprzewodowy Internet! W cenę wynajmu sali wliczona została obsługa techniczna, która będzie czuwała nad tym, by cały sprzęt działał bez zarzutu!


O podniebienie zaproszonych gości zatroszczy się profesjonalna obsługa cateringowa, która przygotuje wyborne przekąski i kanapki! Istnieje także możliwość zorganizowania lunchu i kolacji w formie bufetu.


Nie samym szkoleniem człowiek żyje! Domaniewska 45 oferuje także organizację bankietu, przyjęcia lub spotkania integracyjnego. Odrobina rozrywki z pewnością pozwoli wszystkim przybyłym na chwilę oddechu od konferencyjnego klimatu!


Biurowiec Domaniewska 45 to gwarancja spotkania biznesowego na światowym poziomie!
Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz