Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
29.06.2021

Spotkanie biznesowe z widokiem na góry? W 5-gwiazdkowym Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie jest to możliwe!

Spotkanie biznesowe z widokiem na góry? W 5-gwiazdkowym Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie jest to możliwe!

Organizacja konferencji w górach to świetny pomysł! Taki wyjazd można połączyć z urlopem i przy okazji skorzystać z pobytu na tych pięknych terenach Polski. Należy przyznać, że w perspektywie rozpoczynającego się sezonu urlopowego to doskonała wizja. Przykładem obiektu konferencyjnego w górach jest 5-gwiazdkowy Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie, z okien którego rozpościera się widok na szczyty gór.

Blue Mountain Resort to elegancki kompleks apartamentowy, który świadczy kompleksowe usługi organizacyjne. Oferuje on m.in. wysoce komfortowe miejsca noclegowe, dwie restauracje, 5 nowoczesnych sal konferencyjnych i szkoleniowych oraz szereg atrakcji dodatkowych.


Zaplecze biznesowe obiektu - jak zostało wcześniej podkreślone - składa się z 5 nowoczesnych i wielofunkcyjnych sal, które zróżnicowane są pod względem powierzchni. Łącznie pozwalają one na zaproszenie nawet 500 osób w ustawieniu teatralnym. Pomieszczenia te wyróżniają się przestronnością, designerską aranżacją oraz profesjonalnym wyposażeniem multimedialnym. Znajdują się w nich m.in. ekrany, telewizory, rzutniki, flipcharty, systemy nagłośnieniowe wraz z mikrofonami oraz systemy oświetleniowe. Ponadto, w salach można liczyć na szybkie, bezprzewodowe sieci Internetu oraz na klimatyzację. Z powodzeniem zorganizujesz tam nawet najbardziej wymagające przedsięwzięcia - a wszystko to w tle z przepięknymi, górskimi szczytami.


Blue Mountain Resort proponuje około 1000 miejsc noclegowych w luksusowych apartamentach. Podzielone one zostały na dwa rodzaje - SUITE oraz DELUXE. Te pierwsze są w stanie pomieścić od 1 do 3 osób, a drugie - nawet 4. Na gości obiektu czekają także dwie rewelacyjne restauracje. To Restauracja Blue, w której serwowane są wyborne potrawy a'la carte, pożywne śniadania i obiadokolacje w formie bufetów. Restauracja Green z kolei specjalizuje się w kuchni włoskiej.


W obiekcie zdecydowanie można wypocząć i zrelaksować się z dala od obowiązków. Znajduje się tam rozbudowany aquapark oraz zachwycająca strefa SPA, z licznymi gabinetami zabiegowymi i kosmetycznymi. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu z pewnością znajdą coś dla siebie wśród bogatej oferty basenów, saun, jacuzzi, zjeżdżalni, kaskad i innych, równie ciekawych atrakcji.


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij