Spotkanie naprzeciw terminalu lotniczego w Hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport

Spotkanie naprzeciw terminalu lotniczego w Hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport

Kraków jest jednym z ważniejszych miast w Polsce pod względem biznesowym. Historyczny urok łączy się z nowoczesnym budownictwem, tworząc doskonałe podłoże dla rozwoju firm. Jest miejscem docelowym turystyki biznesowej, zapewniając bazę obiektów, hoteli i restauracji o standardzie międzynarodowym. Poszukując spośród nich najlepszej lokalizacji, warto przyjrzeć się położonemu na terenie lotniska Hotelowi Hilton Garden Inn Kraków Airport.

4-gwiazdkowy Hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport spełnia najwyższe standardy obsługi podczas krótkich, jak i dłuższych pobytów biznesowych. Z równym zaangażowaniem podchodzi do potrzeb każdego klienta oraz skrupulatnie realizuje plany organizacji konferencji, targów, sympozjów, warsztatów czy szkoleń.

Pokoje gościnne oraz przestrzenie eventowe pozwalają obsłużyć łącznie blisko 260-270 osób. Największym atutem Hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport niewątpliwie jest jego położenie. Obiekt ulokowany jest naprzeciw Terminalu 1 na terenie lotniska w Balicach. Bezpośrednie połączenie z portem lotniczym stanowi idealne miejsce na postój podczas podróży służbowej. Goście mogą w ten sposób zaoszczędzić cenny czas, który w normalnych okolicznościach musieliby poświęcić na dotarcie do hoteli w innych regionach miasta.


Można zapomnieć o zatłoczonych ulicach, korkach czy opóźnieniach komunikacji miejskiej. Ponadto niedaleko Hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport biegnie autostrada A4 oraz obwodnica Krakowa, co ułatwia podróżowanie samochodem lub autokarem. Do centrum miasta można dostać się w zaledwie 18 minut szybką i nowoczesną koleją. Na terenie obiektu znajduje się parking mający 1000 miejsc postojowych.

Hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport jest również doskonałym punktem startowym podczas zwiedzania najsłynniejszych zabytków i miejsc pamięci w Polsce. Zaledwie 50 kilometrów od obiektu mieszczą się Wadowice, czyli miasto Jana Pawła II. W podobnej odległości znajduje się Oświęcim, gdzie ulokowane jest Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau. Bezproblemowo można również zaplanować wycieczkę po Wawelu lub Kopalni Soli w Wieliczce. Tego typu atrakcje pomogą urozmaicić długie konferencje oraz staną się istotnym elementem wyjazdów integracyjnych dla pracowników.


Nie można zapomnieć o niezwykle rozbudowanej bazie konferencyjnej, która podkreśla biznesowy charakter obiektu. Hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport udostępnia ok. 743 m2 powierzchni przeznaczonej na wynajem podczas organizacji wydarzeń firmowych i okolicznościowych. Do dyspozycji oddano aż 9 sal konferencyjnych oraz prywatny pokój spotkań. Dzięki zastosowaniu systemu ścian modułowych, goście mogą łączyć bądź dzielić powierzchnię, aby uzyskać jej najlepszą wielkość.

Sale konferencyjne posiadają wyjścia na foyer, które doskonale nadaje się do organizowania przerwy kawowej lub przestrzeni wystawienniczej. Ogromną zaletą foyer jest to, że do jego wnętrza można wjechać samochodem osobowym. Centrum Konferencyjne Hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport wyposażone jest w nowoczesne zaplecze sanitarne, gastronomiczne oraz audiowizualne.


Goście mają zapewniony dostęp do wszystkich usług ułatwiających prowadzenie wystąpienia lub prelekcji dla widowni mogącej pomieścić nawet 270 osób. Zależnie od układu sale konferencyjne są przeznaczone na kameralne spotkania bądź prestiżowe bankiety. Gościom udostępnione jest szybkie łącze internetowe i doskonałe nagłośnienie. Sale są klimatyzowane i posiadają dostęp do naturalnego światła, aby zapewnić pełen komfort zarówno podczas pracy, jak zabawy.

Uzupełnieniem oferty jest zaplecze gastronomiczne. Funkcjonująca w hotelu restauracja L'atmosphere została wyróżniona aż dwoma czapkami Gault&Millau. Szef Kuchni, Dawid Grucel, jest członkiem Poland National Culinary Team, co najlepiej podkreśla jego wiedzę i umiejętności gastronomiczne.


Czas jaki zaoszczędzimy, wybierając ulokowany na terenie lotniska Hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport, możemy przeznaczyć na rozwój osobisty bądź zawodowy. Jednocześnie mamy zapewniony pełen komfort wypoczynku w nowoczesnych pokojach oraz profesjonalną obsługę cateringową. Uwzględniając wszystkie te elementy, ciężko o obiekt zapewniający lepsze warunki dla klientów biznesowych.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz