Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
22.10.2018

Spotkanie w Samym Centrum Wszechświata!

Spotkanie w Samym Centrum Wszechświata!

Często mówi się, że każdy z nas posiada swoje małe wszechświaty. Zbieramy w nich wszystko, co jest dla nas ważne, a centrum tego stanowi nasz największy i najcenniejszy skarb. Co jednak, jeśli to wcale nie jest tylko porównanie? Co jeśli wszechświat byłby namacalnym miejscem, do którego możemy się udać?

Czy spotkanie zorganizowane w Samym Centrum Wszechświata nie urosłoby do wydarzanie klasy kosmicznej? W rzeczywistości naprawdę możemy to zrobić! Możemy spotkać się w Samym Centrum Wszechświata!

Samo Centrum Wszechświata to wszechstronny obiekt, w którym prowadzone są m. in. zajęcia taneczne i aktorskie. Odbywają się tutaj pokazy mody, sesje zdjęciowe, szkolenia i konferencje. Dosłownie wszystko, co tylko nam wpadnie do głowy! Niezwykłe połączenie tradycji z nowoczesnością sprawia, że jest to doskonałe miejsce na spotkanie z bliskimi, jak i organizowanie wydarzeń biznesowych.

W udostępnionych przestrzeniach evntowych panuje zachwycający klimat. Goście czują się swobodnie, a liczne kolory pobudzają kreatywność. Jednocześnie można liczyć na profesjonalne zaplecze techniczne, dzięki czemu oferta jest dostosowana do wszelkich potrzeb. Każde spotkanie w Samym Centrum Wszechświata na długo zapada w pamięci. To świetny wybór, aby firmowe szkolenie czy warsztaty nabrały rumieńców.


Samo Centrum Wszechświata udostępnia łącznie blisko tysiąca m2 powierzchni eventowej o różnym charakterze i specyfikacji. Najliczniejsze grono gości można przyjąć w Sali Kominkowej, która posiada 100 m2. Klimatyczne oświetlenie oraz delikatne zdobienia ścian są doskonałą oprawą podczas organizacji bankietów i imprez branżowych do 100 osób. Wnętrze posiada jasne ściany oraz solidną podłogę. Dodatkowym atutem jest osobne wejście dla gości oraz niezależna toaleta.

Sala Industrialna świetnie sprawdza się podczas wydarzeń o średniej wielkości. Nowoczesne oświetlenie, dźwiękoszczelne ściany dają wiele opcji aranżacyjnych. Sala Kameralna i Sala Priv to doskonały wybór podczas ważnych rozmów oraz zebrań. Zapewniają nowoczesną, a zarazem prywatną przestrzeń, w której można się w pełni skupić i poświęcić pracy.

Niewiele większa jest Sala Hades, w której jednocześnie można obsługiwać do 40 osób. Ciemne ściany oraz surowa cegła tworzą niesamowitą atmosferę, dzięki czemu każde spotkanie jest wyjątkowe na swój własny sposób. W Samym Centrum Wszechświata można skorzystać ze Strefy Przyjemności oraz Strefy Beauty. Obiekt posiada kawiarnię, która przygotowuje oprawę cateringową podczas spotkań. Można napić się pysznej kawy w kreatywnej, designerskiej przestrzeni.


Dzięki temu, że wszystkie sale są doskonale nagłośnione, oświetlone i wyposażone w sprzęt techniczny, lokal zapewnia niczym nieograniczone możliwości organizacyjne. Podczas całego procesu planowania eventu możemy liczyć na pomoc ze strony obsługi obiektu. Tutaj każde wydarzenie staje się czystą przyjemnością nie tylko dla uczestników, ale i organizatorów, ponieważ to właśnie ludzie stanowią Samo Centrum Wszechświata!


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij