Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
10.12.2021

Stefan Bauer nowym dyrektorem generalnym Hotelu Nobu w Warszawie

Stefan Bauer nowym dyrektorem generalnym Hotelu Nobu w Warszawie

Hotel Nobu w Warszawie od 17 stycznia będzie miał nowego dyrektora generalnego. Zostanie nim Stefan Bauer, który aktualnie zarządza hotelem The Bridge Wrocław MGallery. Na stanowisku zastąpi Anthony’ego Campaniarisa, który pozostanie w szeregach sieci Nobu.

Nobu Hotel Warsaw to pięciogwiazdkowy hotel oferujący 117 pokoi, który został otwarty w 2020 roku w miejscu dawnego Hotelu Rialto.

- Jestem zaszczycony faktem, że mogę stać się częścią tego wyjątkowego zespołu i wraz z nim przyjmować w Nobu Hotel Warsaw gości szukających wyjątkowych wrażeń. Inspirując się japońską filozofią, pragnę kontynuować sukces tej kultowej marki, która łączy w sobie dobrą kuchnię, design i jakość usług na nowym, najwyższym poziomie - mówił Stefan Bauer.

Stefan Bauer z hotelarstwem związany jest już od ponad 20 lat. Zaczynał w 1999 roku w hotelu Hilton Park Lane w Londynie. Od 2010 roku pracował jako dyrektor regionalny  ds. gastronomii na Europę Północną i Środkową w sieci Hilton Worldwide, a od 2012 roku jako dyrektor regionalny ds. gastronomii na Europę Wschodnią, Rosję, Turcję i Izrael. Pracował również w luksusowych obiektach sieci Curio Collection by Hilton.

We wrześniu 2020 został dyrektorem generalnym wrocławskiego hotelu The Bridge MGallery.

Na stanowisku dyrektora generalnego hotelu Nobu Warsaw na pana Stefana czeka na pewno wiele ciekawych wyzwań. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

POWRÓT
Nobu Hotel Warsaw
Nobu Hotel Warsaw

Warszawa
mazowieckie

Zobacz

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij