Szybkie wyszukiwanie
Hotel Zamek Na Skale ****
8.07.2020

Stowarzyszenie Branży Eventowej przywitało nowego członka - Berm Creative Production Group

Stowarzyszenie Branży Eventowej przywitało nowego członka - Berm Creative Production Group

Od lipca 2020 Stowarzyszenie Branży Eventowej w swoim gronie ma nowego członka. Berm Creative Production Group to firma oferująca kompleksowe rozwiązania w kampaniach wizerunkowych i event marketingu. Firma zajmuje się również organizacją szkoleń, kongresów, konferencji, targów, gal, imprez masowych i road show. 

Przedsięwzięcia, których podejmuje się Berm Creative Production Group, swoim zasięgiem wychodzą poza Polskę. Agencja organizuje różnego rodzaju eventy również w całej Europie, a także w Ameryce, Azji i Australii. Jej wydarzenia odwiedza na całym świecie tysiące gości i międzynarodowych urzędników. 

Agencja ta w 2015 roku promowała nasz kraj na World Expo w Mediolanie, a dwa lata później organizowała 41. Sesję Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO w Krakowie.


Reprezentantem Berm Creative Production Group w stowarzyszeniu będzie Janusz Jabłoński, czyli jej Prezes. Pan Janusz od lat współorganizuje międzynarodowe konferencje, w tym National Achievers Congress czy Millionaire Mind Intensive. Janusz Jabłoński to człowiek wielu talentów - był pomysłodawcą wielu systemów informatycznych, a później zarządzającym ich realizacją.

Gratulujemy SBE nowego członka w zespole, a Berm Creative Production Group i Januszowi Jabłońskiemu życzymy jeszcze więcej sukcesów!

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: news@mojekonferencje.pl
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij