Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
19.09.2018

Stowarzyszenie Branży Eventowej zdobyło nowego członka- Pałac Mała Wieś pod Warszawą

Stowarzyszenie Branży Eventowej zdobyło nowego członka- Pałac Mała Wieś pod Warszawą

Do Stowarzyszenia Branży Eventowej dołącza nowe, piękne miejsce, w którym można zaplanować wydarzenie rodzinne lub biznesowe. 

Pałac Mała Wieś to urokliwy XVIII- wieczny kompleks hotelowy, który łączy wykwintne piękno architektury z nowoczesnością obiektu 4-gwiazdkowego. Umożliwia zakwaterowanie 120 osób w luksusowych pokojach rozlokowanych w czterech zabytkowych Oficynach oraz nowo wybudowanym Spichlerzu. 16 pokoi o podwyższonym standardzie znajdzie się także w Domu Ogrodnika.


Cały teren kompleksu otacza malowniczy park w stylu angielskim, który wraz z współcześnie wyposażonym centrum konferencyjnym tworzy idealną bazę do organizacji wydarzeń biznesowych. Do dyspozycji jest 11 sal i saloników oraz sala bankietowa o powierzchni 850 m2. W Pałacu funkcjonuje także Restauracja Stara Wozownia, Winiarnia oraz Herbaciarnia, które zachwycają wykwintnymi posiłkami, trunkami i herbatami.

Rozbudowana baza noclegowa, gastronomiczna oraz konferencyjna sprawiają, że Pałac Mała Wieś będzie ciekawą propozycją podczas organizacji eventów na Mazowszu i na pewno wzbogaci swoją obecnością Stowarzyszenie Branży Eventowej. INFORMACJA PRASOWA

Dane teleadresowe:

Pałac Mała Wieś

Mała Wieś 40, 05-622 Belsk Duży

+ 48 782 40 40 40

[email protected]

www.palacmalawies.pl

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij