Sukces w gastronomii - szkolenia i konferencje podczas Targów EuroGastro

Sukces w gastronomii - szkolenia i konferencje podczas Targów EuroGastro

Już od 6 do 8 kwietnia odbędą się 20. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro. Dla zwiedzających jest to niepowtarzalna okazja nie tylko do zapoznania się z najnowszymi ofertami z branży, ale także do wzięcia udziału w szkoleniach i konferencjach z udziałem ekspertów. Podczas tegorocznej edycji Targów EuroGastro poruszone będą zagadnienia związane z zarządzaniem i marketingiem w gastronomii.

Targi EuroGastro kierowane są głównie dla osób zarządzających restauracjami, hotelami, barami, kawiarniami i innymi punktami gastronomicznymi. Targi dają im możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w sektorze HoReCa, poszerzenia swojej wiedzy podczas sesji merytorycznych, a także spotkania się z ekspertami, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Historie sukcesu

Szkolenia będą się odbywać już od pierwszego dnia spotkania. Jak efektywnie zarządzać biznesem gastronomicznym to szkolenie organizowane przez redakcję magazynu Restauracja. Uczestnicy zgłębią swoją wiedzę z zakresu systemów kontroli jakości, sposobów efektywnej motywacji pracowników, konstruowaniu odpowiedniej karty dań. Dowiedzą się także, jakie informacje biznesowe można pozyskać z rachunku zysków i strat.
Trenerami będą Piotr Komór z Hard Rock Cafe w Warszawie oraz Piotr Grajewski z Santa Fe Partners. Szkolenie rozpocznie się już o godzinie 13:00 i potrwa do godziny 15:30. Koszt udziału w szkoleniu to 199 zł netto.

Siła opinii
Podczas bezpłatnej konferencji Jak opinie dostępne w sieci z rynku HoReCa wpływają na podejmowanie decyzji, Daniel Rozy z portalu Zwiadowca.pl. wskaże uczestnikom, w jaki sposób je wykorzystać, by były źródłem biznesowej wiedzy, a także jak uczynić z nich użytek w komunikacji w mediach społecznościowych. Konferencja odbędzie się drugiego dnia targów, tj. 7 kwietnia, w godzinach 10:30-11:15.

Skuteczna reklama
Kolejne wartościowe spotkaniem na którym warto się pojawić podczas tegorocznych Targów EuroGastro, to szkolenie Reklama restauracji - dobór mediów, tworzenie materiałów, budżet, terminy, nadchodzące trendy, opinie w sieci… organizowane przez właściciela serwisu GdzieZjesc.info, firmę AF Media. Na szkoleniu Anna Dębska opowie o praktycznej stronie przygotowania działań marketingowych. Szkolenie odbędzie się na 7 kwietnia w godzinach 11:30-14:30. Opłata za udział w spotkaniu wynosi 49 zł netto.

20. edycja Targów EuroGastro odbędzie się w dniach 6-8 kwietnia 2016 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Rejestracja online na targi upoważnia przedstawicieli branżowych do 50% zniżki na bilet wstępu.

Więcej informacji oraz linki do rejestracji na szkolenia znajdują się na stronie www.eurogastro.com.pl.
    
INFORMACJA PRASOWA               

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz