Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
22.03.2016

Sukces w gastronomii - szkolenia i konferencje podczas Targów EuroGastro

Sukces w gastronomii - szkolenia i konferencje podczas Targów EuroGastro

Już od 6 do 8 kwietnia odbędą się 20. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro. Dla zwiedzających jest to niepowtarzalna okazja nie tylko do zapoznania się z najnowszymi ofertami z branży, ale także do wzięcia udziału w szkoleniach i konferencjach z udziałem ekspertów. Podczas tegorocznej edycji Targów EuroGastro poruszone będą zagadnienia związane z zarządzaniem i marketingiem w gastronomii.

Targi EuroGastro kierowane są głównie dla osób zarządzających restauracjami, hotelami, barami, kawiarniami i innymi punktami gastronomicznymi. Targi dają im możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w sektorze HoReCa, poszerzenia swojej wiedzy podczas sesji merytorycznych, a także spotkania się z ekspertami, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Historie sukcesu

Szkolenia będą się odbywać już od pierwszego dnia spotkania. Jak efektywnie zarządzać biznesem gastronomicznym to szkolenie organizowane przez redakcję magazynu Restauracja. Uczestnicy zgłębią swoją wiedzę z zakresu systemów kontroli jakości, sposobów efektywnej motywacji pracowników, konstruowaniu odpowiedniej karty dań. Dowiedzą się także, jakie informacje biznesowe można pozyskać z rachunku zysków i strat.
Trenerami będą Piotr Komór z Hard Rock Cafe w Warszawie oraz Piotr Grajewski z Santa Fe Partners. Szkolenie rozpocznie się już o godzinie 13:00 i potrwa do godziny 15:30. Koszt udziału w szkoleniu to 199 zł netto.

Siła opinii
Podczas bezpłatnej konferencji Jak opinie dostępne w sieci z rynku HoReCa wpływają na podejmowanie decyzji, Daniel Rozy z portalu Zwiadowca.pl. wskaże uczestnikom, w jaki sposób je wykorzystać, by były źródłem biznesowej wiedzy, a także jak uczynić z nich użytek w komunikacji w mediach społecznościowych. Konferencja odbędzie się drugiego dnia targów, tj. 7 kwietnia, w godzinach 10:30-11:15.

Skuteczna reklama
Kolejne wartościowe spotkaniem na którym warto się pojawić podczas tegorocznych Targów EuroGastro, to szkolenie Reklama restauracji - dobór mediów, tworzenie materiałów, budżet, terminy, nadchodzące trendy, opinie w sieci… organizowane przez właściciela serwisu GdzieZjesc.info, firmę AF Media. Na szkoleniu Anna Dębska opowie o praktycznej stronie przygotowania działań marketingowych. Szkolenie odbędzie się na 7 kwietnia w godzinach 11:30-14:30. Opłata za udział w spotkaniu wynosi 49 zł netto.

20. edycja Targów EuroGastro odbędzie się w dniach 6-8 kwietnia 2016 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Rejestracja online na targi upoważnia przedstawicieli branżowych do 50% zniżki na bilet wstępu.

Więcej informacji oraz linki do rejestracji na szkolenia znajdują się na stronie www.eurogastro.com.pl.
    
INFORMACJA PRASOWA               

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij