Sukces w gastronomii - szkolenia i konferencje podczas Targów EuroGastro

Sukces w gastronomii - szkolenia i konferencje podczas Targów EuroGastro

Już od 6 do 8 kwietnia odbędą się 20. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro. Dla zwiedzających jest to niepowtarzalna okazja nie tylko do zapoznania się z najnowszymi ofertami z branży, ale także do wzięcia udziału w szkoleniach i konferencjach z udziałem ekspertów. Podczas tegorocznej edycji Targów EuroGastro poruszone będą zagadnienia związane z zarządzaniem i marketingiem w gastronomii.

Targi EuroGastro kierowane są głównie dla osób zarządzających restauracjami, hotelami, barami, kawiarniami i innymi punktami gastronomicznymi. Targi dają im możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w sektorze HoReCa, poszerzenia swojej wiedzy podczas sesji merytorycznych, a także spotkania się z ekspertami, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Historie sukcesu

Szkolenia będą się odbywać już od pierwszego dnia spotkania. Jak efektywnie zarządzać biznesem gastronomicznym to szkolenie organizowane przez redakcję magazynu Restauracja. Uczestnicy zgłębią swoją wiedzę z zakresu systemów kontroli jakości, sposobów efektywnej motywacji pracowników, konstruowaniu odpowiedniej karty dań. Dowiedzą się także, jakie informacje biznesowe można pozyskać z rachunku zysków i strat.
Trenerami będą Piotr Komór z Hard Rock Cafe w Warszawie oraz Piotr Grajewski z Santa Fe Partners. Szkolenie rozpocznie się już o godzinie 13:00 i potrwa do godziny 15:30. Koszt udziału w szkoleniu to 199 zł netto.

Siła opinii
Podczas bezpłatnej konferencji Jak opinie dostępne w sieci z rynku HoReCa wpływają na podejmowanie decyzji, Daniel Rozy z portalu Zwiadowca.pl. wskaże uczestnikom, w jaki sposób je wykorzystać, by były źródłem biznesowej wiedzy, a także jak uczynić z nich użytek w komunikacji w mediach społecznościowych. Konferencja odbędzie się drugiego dnia targów, tj. 7 kwietnia, w godzinach 10:30-11:15.

Skuteczna reklama
Kolejne wartościowe spotkaniem na którym warto się pojawić podczas tegorocznych Targów EuroGastro, to szkolenie Reklama restauracji - dobór mediów, tworzenie materiałów, budżet, terminy, nadchodzące trendy, opinie w sieci… organizowane przez właściciela serwisu GdzieZjesc.info, firmę AF Media. Na szkoleniu Anna Dębska opowie o praktycznej stronie przygotowania działań marketingowych. Szkolenie odbędzie się na 7 kwietnia w godzinach 11:30-14:30. Opłata za udział w spotkaniu wynosi 49 zł netto.

20. edycja Targów EuroGastro odbędzie się w dniach 6-8 kwietnia 2016 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Rejestracja online na targi upoważnia przedstawicieli branżowych do 50% zniżki na bilet wstępu.

Więcej informacji oraz linki do rejestracji na szkolenia znajdują się na stronie www.eurogastro.com.pl.
    
INFORMACJA PRASOWA               

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Nowoczesna przestrzeń eventowa w Poznaniu - polecamy eNstudios!
Nowoczesna przestrzeń eventowa w Poznaniu - polecamy eNstudios!

Zapraszamy do nowoczesnej przestrzeni eventowej w Poznaniu - eNstudios! To unikalne miejsce blisko autostrady A2, lotniska Ławica i dworca PKP. Kreatywność, innowacje i rozrywka to prawdziwa misja tego obiektu! Czekają tam wyjątkowe sale konferencyjne w industrialnym stylu, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt.

Wyjątkowy hotel godzinę drogi od Centrum Warszawy - Pałac i Folwark Łochów Arche Hotel. Zorganizuj tam spotkanie biznesowe!
Wyjątkowy hotel godzinę drogi od Centrum Warszawy - Pałac i Folwark Łochów Arche Hotel. Zorganizuj tam spotkanie biznesowe!

Ten kompleks konferencyjno-wypoczynkowy w sercu Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego zachwyca swoim urokiem i nowoczesnością. Z dwoma unikalnymi miejscami - Pałacem i Folwarkiem - zaprasza do organizacji najbardziej wymagających spotkań biznesowych.

Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023!
Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023!

Grupa Hotele Nadmorskie triumfuje na Gali Luksusowej Marka Roku 2023, odnosząc zwycięstwo, które zapisze się w historii. Ich nieustająca pasja, wysiłek i zaangażowanie doprowadziły do uhonorowania ich tytułem "Luksusowa Marka Roku 2023". 

Konferencja w zamku? Na eventy biznesowe poleca się Zamek w Uniejowie, Dom Pracy Twórczej!
Konferencja w zamku? Na eventy biznesowe poleca się Zamek w Uniejowie, Dom Pracy Twórczej!

Odwiedź niepowtarzalny Zamek w Uniejowie, idealne miejsce na wyjątkowe konferencje. Bogata historia fortyfikacji tworzy inspirującą atmosferę. Oferuje on eleganckie sale konferencyjne z najnowocześniejszym sprzętem audiowizualnym, doskonałe do organizacji szkoleń i bankietów dla 150 osób. Ale to nie wszystko!

4-gwiazdkowy hotel w Janowie Podlaskim, eleganckie miejsce na konferencje i szkolenia - poznaj Zamek Janów Podlaski!
4-gwiazdkowy hotel w Janowie Podlaskim, eleganckie miejsce na konferencje i szkolenia - poznaj Zamek Janów Podlaski!

Zamek Janów Podlaski to połączenie historii i luksusu. Ten 4-gwiazdkowy hotel, mający swoje korzenie sięgające XV wieku, to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Przekonaj się o tym!

Archiwum
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Akceptuję