Świeże spojrzenie na Hotel Novotel w Poznaniu

Ten jeden z najstarszych hoteli w Poznaniu – Novotel Poznań Centrum radykalnie zmienił swoje oblicze i otrzymał czwartą gwiazdkę. Hotel znany z organizacji bankietów, zjazdów delegacji rządowej, po gruntownym remoncie stał się idealnym miejscem na przyjęcie VIP-ów, gości biznesowych, i tych, którzy zainteresowani są skorzystaniem z Business Club, sal konferencyjnych, oraz pokoi Executive.

Chcąc sprostać wymaganiom klasy biznesowej, Novotel Hotel Centrum zapewnia gościom nowoczesną aranżację pokoi, sterowaną klimatyzację, telefon z bezpośrednim wyjściem na miasto, mini bar, szybki, bezprzewodowy Internet, oraz funkcję zaciemnienia pokoju, co jest dogodne zwłaszcza dla tych, którzy zmieniają strefy czasowe.

Przebudowie uległy również sale konferencyjne, w których można zorganizować bankiet dla blisko 1000 osób. Możliwość dzielenia sal dźwiękoszczelnymi ściankami, nowoczesny sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy wpływają na wysoką jakość obsługi oraz organizacji dużych wydarzeń biznesowych.

Z myślą o klientach lubiących wysoki standard, pojawił się też nowy rodzaj pokoi – Executive, gdzie można m.in. skorzystać z ekspresu do kawy Nespresso z wyborem smakowitych kaw, czy stacji dokujących iPod'y, iPhone'y.

Z kolei klienci korporacyjni i VIP-owie odnajdą w Novotelu Poznań Centrum wyjątkowe miejsce, tylko im dedykowane – Business Club. To przeszklone pomieszczenie, gdzie można odpocząć na wygodnych kanapach, napić się orzeźwiającego napoju, czy spotkać się z kontrahentami to świetne miejsce na relaks, ale i na finalizację ważnej transakcji.

Modernizacji uległa również gastronomia hotelu. Właściciele zdecydowali się na wprowadzenie oddzielnej restauracji, określanej – śniadaniową. Można tam zjeść smakowite potrawy kuchni regionalnej, międzynarodowej, a przy tym spróbować smakołyków autorskich głównego kucharza kuchni – Rafała Borysa, o nazwie NoVo.

Znajdujący się w centrum miasta Novotel Poznań Center to gwarancja dobrej obsługi, lokalizacji – w pobliżu mają swoją siedzibę Międzynarodowe Targi Poznańskie, jak i unikalnego towarzystwa.

Źródło: www.accorhotels.com

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz