Szybkie wyszukiwanie
NEPTUNO Resort & Spa
29.01.2017

Szkolenie na Mazurach? Tylko w Natura Mazur Hotel & Spa Warchały!

Szkolenie na Mazurach? Tylko w Natura Mazur Hotel & Spa Warchały!

Nie od dziś wiadomo, że Mazury to jedno z piękniejszych miejsc w Polsce. Urokliwe lasy, malownicze jeziora, doskonały mikroklimat. Czego chcieć więcej? Może jedynie noclegu w komfortowych warunkach. A jeśli przybyliśmy na Mazury w celach biznesowych, to oczywiście nowoczesnego zaplecza konferencyjnego, profesjonalnej obsługi i niezapomnianych przeżyć. To wszystko czeka na Państwa w Natura Mazur Hotel & Spa Warchały. 

Szkolenia i konferencje nie muszą wiązać się tylko z pracą i godzinami nudnych prezentacji. Każde wydarzenie biznesowe można urozmaicić dzięki odpowiednio zaaranżowanym salom konferencyjnym i nowoczesnemu sprzętowi. Natura Mazur Hotel & Spa Warchały oferuje 3 klimatyzowane sale konferencyjne, które można dowolnie łączyć, dzięki czemu otrzymujemy 370 m2 powierzchni, na której można zorganizować duże i imponujące wydarzenie. Do tego kompleksowa obsługa na każdym etapie przygotowań. I mamy sukces!

A po pracy warto nabrać sił na kolejne dni, zrelaksować się i przede wszystkim... zintegrować. Natura Mazur Hotel & Spa Warchały wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Gości i chce sprawić, by każdy z nich przeżył w obiekcie niezapomniane chwile - obojętnie czy to wyjazd prywatny, czy służbowy. Dlatego hotel przygotował specjalną strefę SPA & Wellness, w której znajduje się 9 gabinetów oferujących zabiegi przy użyciu kosmetyków ekskluzywnej francuskiej marki SOTHYS, sauny, baseny i studio cardio. 

Oprócz relaksu w strefie SPA, można zintegrować się z firmowymi towarzyszami podczas gry w bilard, badmintona, siatkówkę i kręgle. Wyjazdy integracyjne i służbowe nie mogą odbyć się bez doskonałej imprezy, którą w Natura Mazur Hotel & Spa Warchały można zorganizować w jednej z sal, w restauracji lub w plenerze (w specjalnym miejscu na ognisko lub grilla). Piękne tereny nad jeziorem sprzyjają wieczornym i nocnym rozmowom na świeżym powietrzu.

Nie ma lepszego miejsca na zorganizowanie konferencji i szkolenia na Mazurach niż w Natura Mazur Hotel & Spa Warchały. Pobyt w tym wyjątkowym miejscu na długo pozostanie w pamięci Gości i sprawi, że chętnie będą tu wracać i polecać  go znajomym. 

Więcej informacji na stronie www.naturamazur.pl.

Zapoznaj się z OFERTĄ! 


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij