Szkolenie pod Poznaniem w Hotelu Remes

Szkolenie pod Poznaniem w Hotelu Remes

Wielu organizatorów konferencji, szkoleń czy wyjazdów integracyjnych szuka często miejsc, do których można w miarę szybko dojechać z dużych miast, ale mimo to są one oddalone od miejskiego zgiełku i położone w atrakcyjnej lokalizacji pod kątem otoczenia natury. 

Dla osób planujących taki event w okolicach Poznania, mamy dzisiaj jedną z propozycji. Jest nią Hotel Remes Sport & Spa w Opalenicy. Odległość 30 km od lotniska w Poznaniu już sama sugeruje, że do stolicy Wielkopolski nie może być daleko. 

Hotel pod Poznaniem na wyjazd firmowy

Hotel Remes Sport & Spa posiada rozbudowaną infrastrukturę rekreacyjną, dlatego pracodawcy chętnie wybierają ten obiekt na wyjazdy firmowe dla swoich pracowników. Co znajdziemy na miejscu? M.in. park linowy z masą atrakcji i trasami o zróżnicowanym stopniu trudności. Z parku linowego chętnie korzystają zarówno ci młodsi, jak i starsi goście. A może Twoi pracownicy spróbują swoich sił w golfa? W hotelu w Opalenicy znajdziecie wszystko, co niezbędne, by rozegrać firmowe zawody - m.in. pola golfowe i wypożyczalnię sprzętu.


W Hotelu Remes odbywają się obozy sportowe, więc chyba nie musimy Wam pisać, że infrastruktura sportowa obiektu jest naprawdę rozbudowana. Są tu boiska do piłki nożnej, do siatkówki, piłki plażowej, górka treningowa, hala sportowa, sala fitness, siłownia i wiele innych.


A po sportowych szaleństwach można się wymoczyć w basenie, wygrzać w saunie lub łaźni i na końcu wziąć intrygująco brzmiący... prysznic wrażeń. Skusisz się? :)


Sale konferencyjne pod Poznaniem 

A co z samą częścią konferencyjno-szkoleniową? Szkolenie pod Poznaniem też tu oczywiście zorganizujecie. Hotel posiada jedne z najciekawiej nazwanych sal konferencyjnych w Wielkopolsce. Możecie zorganizować szkolenie lub konferencję np. w sali AC Milan, Real Madrid, Manchester United czy Champions League. To prawdziwa gratka dla miłośników piłki nożnej.


W tym hotelu pod Poznaniem łącznie znajduje się 7 klimatyzowanych sal o zróżnicowanej powierzchni - od 30 m2 do ponad 450 m2. Pomieszczenia można łączyć dzięki systemowi przesuwanych ścian. 


A jeśli myślicie już o wiośnie lub lecie i marzy Wam się wydarzenie plenerowe pod Poznaniem, to Hotel Remes również sprawdzi się na tego typu event. Organizowane są tu pikniki firmowe, festyny, koncerty i różnego rodzaju pokazy.


Po więcej informacji zapraszamy do wizytówki Hotelu Remes w Opalenicy.

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!
Obiekt na konferencje w woj. mazowieckim - Pałac Żelechów SPA & Wellness przy którym trudno przejść obojętnie!

Pałac Żelechów SPA & Wellness to miejsce, które łączy w sobie luksus, historię i nowoczesność, oferując szeroką gamę usług i atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację prestiżowych wydarzeń biznesowych, zapewniając komfortowe warunki i wyjątkową atmosferę.

Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!
Hotel 5-gwiazdkowy w Wiśle - Crystal Mountain z nowoczesnym centrum konferencyjnym!

Crystal Mountain w Wiśle to miejsce, które łączy luksus z funkcjonalnością, oferując najwyższy standard usług. Malownicze otoczenie, nowoczesne zaplecze konferencyjne, wyśmienita kuchnia oraz bogata oferta rekreacyjna sprawiają, że jest to idealne miejsce na organizację eventów.

Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!
Międzynarodowa konferencja krytycznych badaczy dziedzictwa odbędzie się w 2028 roku w Warszawie!

W 2028 roku Uniwersytet Warszawski będzie gospodarzem prestiżowej konferencji ACHS, skupiającej badaczy dziedzictwa z całego świata. Po raz pierwszy to wydarzenie odbędzie się w Polsce, przyciągając około 600 delegatów!

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz