Szybkie wyszukiwanie
Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference
18.02.2022

Szkolenie pod Poznaniem w Hotelu Remes

Szkolenie pod Poznaniem w Hotelu Remes

Wielu organizatorów konferencji, szkoleń czy wyjazdów integracyjnych szuka często miejsc, do których można w miarę szybko dojechać z dużych miast, ale mimo to są one oddalone od miejskiego zgiełku i położone w atrakcyjnej lokalizacji pod kątem otoczenia natury. 

Dla osób planujących taki event w okolicach Poznania, mamy dzisiaj jedną z propozycji. Jest nią Hotel Remes Sport & Spa w Opalenicy. Odległość 30 km od lotniska w Poznaniu już sama sugeruje, że do stolicy Wielkopolski nie może być daleko. 

Hotel pod Poznaniem na wyjazd firmowy

Hotel Remes Sport & Spa posiada rozbudowaną infrastrukturę rekreacyjną, dlatego pracodawcy chętnie wybierają ten obiekt na wyjazdy firmowe dla swoich pracowników. Co znajdziemy na miejscu? M.in. park linowy z masą atrakcji i trasami o zróżnicowanym stopniu trudności. Z parku linowego chętnie korzystają zarówno ci młodsi, jak i starsi goście. A może Twoi pracownicy spróbują swoich sił w golfa? W hotelu w Opalenicy znajdziecie wszystko, co niezbędne, by rozegrać firmowe zawody - m.in. pola golfowe i wypożyczalnię sprzętu.


W Hotelu Remes odbywają się obozy sportowe, więc chyba nie musimy Wam pisać, że infrastruktura sportowa obiektu jest naprawdę rozbudowana. Są tu boiska do piłki nożnej, do siatkówki, piłki plażowej, górka treningowa, hala sportowa, sala fitness, siłownia i wiele innych.


A po sportowych szaleństwach można się wymoczyć w basenie, wygrzać w saunie lub łaźni i na końcu wziąć intrygująco brzmiący... prysznic wrażeń. Skusisz się? :)


Sale konferencyjne pod Poznaniem 

A co z samą częścią konferencyjno-szkoleniową? Szkolenie pod Poznaniem też tu oczywiście zorganizujecie. Hotel posiada jedne z najciekawiej nazwanych sal konferencyjnych w Wielkopolsce. Możecie zorganizować szkolenie lub konferencję np. w sali AC Milan, Real Madrid, Manchester United czy Champions League. To prawdziwa gratka dla miłośników piłki nożnej.


W tym hotelu pod Poznaniem łącznie znajduje się 7 klimatyzowanych sal o zróżnicowanej powierzchni - od 30 m2 do ponad 450 m2. Pomieszczenia można łączyć dzięki systemowi przesuwanych ścian. 


A jeśli myślicie już o wiośnie lub lecie i marzy Wam się wydarzenie plenerowe pod Poznaniem, to Hotel Remes również sprawdzi się na tego typu event. Organizowane są tu pikniki firmowe, festyny, koncerty i różnego rodzaju pokazy.


Po więcej informacji zapraszamy do wizytówki Hotelu Remes w Opalenicy.
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij