Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
3.07.2018

Szlachecka oprawa cateringowa w Pałacu Lasotów!

Szlachecka oprawa cateringowa w Pałacu Lasotów!

Organizując długie szkolenie lub kilkudniową konferencję, warto zadbać o kilka czynników, które gwarantują dobre samopoczucie uczestników. Do podstawowych elementów udanego wydarzenia biznesowego należy nocleg oraz wyposażone sale konferencyjne. To jednak nie wszystko. Aby event stał się sukcesem należy zadbać o zdrowe, syte i pełnowartościowe posiłki, czyli takie, jakie serwuje nam Pałac Lasotów.

Pałac Lasotów położony w biznesowym centrum Polski. Obiekt dzieli od stolicy ledwie 13 kilometrów. Teren tworzy 2,5 hektarowy park o zadbanej i bujnej zieleni. Wiosną i latem sprawdza się idealnie do organizacji wydarzeń w plenerze. Szkolenia i konferencje często są bardzo do siebie podobne pod względem wyglądu oraz harmonogramu. Piękna pałacowa sala bądź impreza w ogrodzie zdecydowanie zapadną w pamięć.

Pałac Lasotów posiada doświadczenie w planowaniu wydarzeń biznesowych i rodzinnych, dlatego pracownicy wiedzą, że ważnym elementem każdego spotkania, jest przerwa.


Wielu organizatorów pomniejsza znaczenie przerwy bądź ją całkowicie pomija. Podczas szkoleń pracownicy muszą przyswoić wiele nowych informacji, co może powodować znużenie. Gdy negocjacje lub debata nie idzie po naszej myśli, zaczynamy się denerwować. Stajemy się podatni na stres i jego zgubne skutki. Przerwanie spotkania, aby zorganizować pożywny lunch to dobry pomysł, aby uczestnicy mogli nabrać nowych sił. W Pałacu Lasotów goście mają do dyspozycji rozległy i piękny teren, po którym mogą swobodnie spacerować. Kontakt ze świeżym powietrzem pozwala się dotlenić, a otoczenie zieleni dobrze wpływa na wzrok. Dzięki dużym oknom w sali konferencyjnej i pięknym widokom za nimi, goście nie odczuwają zmęczenia podczas pracy. Pomaga także doskonale oświetlenie oraz nagłośnienie. Sale mogą mieścić od 70 do 80 osób, co pozwala na swobodne poruszanie się i komunikację.


Pełnowartościowe śniadania i lunche pomagają w zachowaniu sił podczas długich spotkań. Nawet mając dużo zaległych obowiązków, nie możemy zapominać o dbaniu o swoje zdrowie. Szukając miejsca na szkolenie lub konferencję, warto zdecydować się na obiekt, który zaserwuje świeże i ciekawe posiłki. Pałac Lasotów przygotowuje wszystkie potrawy na miejscu, wybierając wyłącznie składniki najlepszej jakości. Specjalnością lokalu są dania kuchni polskiej i staropolskiej. Istnieje także możliwość przygotowania menu inspirowanego specjałami niemieckimi lub hiszpańskimi. Ciekawą propozycją są także pokazy gotowania na żywo. Goście mogą obserwować, jak powstają ich posiłki, jednocześnie podziwiając umiejętności profesjonalnych kucharzy.


Wielkim ukłonem w stronę klientów ze strony Pałacu Lasotów jest fakt, że każdy z gości może indywidualnie wybierać dania, na jakie ma ochotę podczas ważnych i znaczących wydarzeń. Pracownicy restauracji uwzględniają wszystkie preferencję i diety swych klientów, dzięki czemu zaspokajane są gusta nawet największego smakosza. Menu jest bardzo rozbudowane, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta obejmuje zarówno pyszne makarony i warzywne zupy, jak i swojskie pasztet oraz aromatyczne pieczenie. W Pałacu Lasotów dba się także o formę podawanych posiłków. Staropolskie potrawy serwowane są w wazach i miskach, dzięki czemu można poczuć wyraźny klimat dawnych czasów.

Fikuśne przekąski, zdrowe śniadania, syte obiady oraz uroczyste kolacje to ważne elementy w planowania każdego spotkania o biznesowym charakterze. Smaczne jedzenie zbliża ludzi i poprawia samopoczucie, dlatego warto o nim pomyśleć przed ważnymi rozmowami lub negocjacjami. Pałac Lasotów bardzo pomaga w organizacji dowolnego szkolenia, bankietu czy konferencji, przygotowując oprawę cateringową, która zachwyci wszystkich gości. 

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij