Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
21.09.2021

Szukasz miejsca na konferencję przy trasie Warszawa-Poznań? W takim razie sprawdź ofertę ibis Styles Warszawa West

Szukasz miejsca na konferencję przy trasie Warszawa-Poznań? W takim razie sprawdź ofertę ibis Styles Warszawa West

Jeśli szukasz obiektu na organizację konferencji czy szkolenia to na pewno już wiesz, jak dużą rolę odgrywa korzystna lokalizacja. Nieprzypadkowo bohaterem dzisiejszego artykułu jest ibis Styles Warszawa West. Ten właśnie obiekt usytuowany został bezpośrednio przy trasie Warszawa-Poznań, zaledwie 11 kilometrów od centrum Warszawy i 10 kilometrów od Lotniska Okęcie. Jest to zatem świetne miejsce na spotkanie dla osób przyjezdnych z różnych zakątków Polski.

Poza korzystnym usytuowaniem, obiekt ten wyróżnia się także swoją ofertą. Pozwala on na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, okolicznościowych oraz rodzinnych. Oferuje łącznie 7 sal konferencyjnych, 100 nowoczesnych pokoi, Restaurację ibis Styles Warszawa West, Hotelowe Centrum Rozrywki oraz Centrum Odnowy Biologicznej. Z tego artykułu dowiesz się więcej o ofercie ibis Styles Warszawa West.


Obiekt ten do dyspozycji gości oddaje nowoczesne Centrum Konferencyjne dla 200 osób. Znajduje się tam 7 sal biznesowych, które różnią się pod względem wielkości. Niektóre z tych pomieszczeń można ze sobą łączyć dzięki systemowi mobilnych ścian. Zorganizujesz tam kameralne spotkania (np. na 30-40 osób), a także pokaźne eventy dla 200 uczestników w ustawieniu teatralnym. Sale są przestronne, jasne, klimatyzowane oraz posiadają pełne wyposażenie multimedialne. Każde z pomieszczeń posiada rzutnik, flipchart, ekran, materiały piśmiennicze, nagłośnienie i mikrofony, klimatyzację oraz dostęp do sieci Internetu. Ponadto, w salach znajdują się rolety zaciemniające oraz wieszaki na odzież wierzchnią.


Ibis Styles Warszawa West oferuje również komfortowe zaplecze noclegowe. Znajduje się tam 100 wygodnych pokoi z pełnym wyposażeniem, które gwarantują przyjemny wypoczynek po długiej podróży oraz po pracy. W cenie wynajmu pokoi znajdują się pożywne śniadania a formie bufetu, dozorowany parking oraz bezpłatny dostęp do Centrum Odnowy Biologicznej. Równie atrakcyjna jest Restauracja ibis Styles Warszawa West. To właśnie tam skosztujesz specjałów kuchni polskiej i międzynarodowej, które serwowane są do późnych godzin nocnych. 


W obiekcie masz szansę zrelaksować się z dala od miejskiego zgiełku, a także zintegrować gości konferencyjnych. Jak już wspomnieliśmy, mieści się tam Hotelowe Centrum Rozrywki, które składa się z baru, dwóch torów do gry w kręgle, stołu do gry w bilarda oraz z automatów zręcznościowych. Ci, którzy potrzebują wyciszenia, mogą z kolei udać się do Centrum Odnowy Biologicznej. Czeka w nich sauna fińska, łaźnia parowa, kabina infrared, jacuzzi, solarium oraz sala fitness. 


POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij