Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
24.08.2017

Szymon Ciężkowski przeszedł z hotelu Campanile Warszawa do Campanile Lublin

Szymon Ciężkowski przeszedł z hotelu Campanile Warszawa do Campanile Lublin

Lubelski hotel marki Campanile ma nowego dyrektora. Został nim dotychczasowy kierownik recepcji hotelu Campanile Warszawa Szymon Ciężkowski, który objął swoje nowe stanowisko 16 sierpnia.

10-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej pan Szymon zdobywał na różnych stanowiskach kierowniczych. Zaczynał od pracy recepcjonisty w krakowskim AQQ Hostel. Od 2008 zamienił Kraków na Warszawę i tam pracował w Camera Hostel i The Warsaw Hostel jako menadżer hostelu. 3 lata temu rozpoczął pracę jako recepcjonista w hotelu Campanile Warszawa, by w 2017 zakończyć przygodę z tym obiektem jako kierownik recepcji.

Od 16 sierpnia zaczęło się dla niego nowe wyzwanie. Podczas swojej pracy w hotelach sieci Louvre Hotels Group pan Szymon Ciężkowski dał się poznać jako osoba efektywnie zarządzająca swoim zespołem i jako sprawny organizer.

Powierzono mu stanowisko dyrektora hotelu Campanile Lublin po tym jak pojawił się tam wakat. Był najlepszym kandydatem do tej roli.

Panu Szymonowi życzymy powodzenia i wielu sukcesów.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij