Targi i konferencje w centrum Poznania - Concordia Design

Targi i konferencje w centrum Poznania - Concordia Design

Ostatnio wiele artykułów poświęciliśmy obiektom, które sprawdzą się na wyjazd firmowy, kilkudniowe konferencje czy Wielkanoc z rodziną. A czasem po prostu Użytkownikom naszego serwisu zależy, by wynająć salę konferencyjną/szkoleniową na kilka godzin w centrum miasta, a po południu wrócić do domu. Nie zależy im szczególnie na łonie natury, wygodnych łóżkach w pokojach hotelowych czy zabawach integracyjnych dla uczestników eventu. Ważna jest dla nich lokalizacja, nowoczesny sprzęt i wygodne krzesła. 

Jeśli to Wy jesteście właśnie takimi osobami i szukacie takiego miejsca na konferencję w Poznaniu, to ten artykuł jest skierowany właśnie do Was. Dziś będzie o Concordii Design, która znajduje się w centrum Poznania i oferuje kilka nowoczesnych sal. A i nawet miejsce na biznesowy lunch się znajdzie! 


Lokalizacja w centrum i ciekawe scenariusze eventów -
jeden z najchętniej wybieranych obiektów w Poznaniu

Obiekt konferencyjny przy ulicy Zwierzynieckiej znajduje się w pobliżu Ronda Kaponiera, czyli jednego z najważniejszych komunikacyjnych punktów miasta. Z kolei kilka minut spacerem dalej mieści się dworzec główny PKP. Dobra lokalizacja obiektu sprawia, że goście łatwo dostaną się tu nie tylko samochodem, ale również pociągiem, tramwajem czy autobusem miejskim. 


Concordia Design jest jednym z najpopularniejszych centrów eventowych w Poznaniu. Na wynajem przestrzeni w tym obiekcie decydują się osoby, które szukają kreatywności, design i oryginalnych rozwiązań. Concordia proponuje swoim klientom ciekawe scenariusze eventów, które przyciągają uczestników, wspierają założone cele organizatora i robią duże wrażenie. To świetna alternatywa do standardowych obiektów konferencyjnych czy sal konferencyjnych w biurowcach. 


Szkolenia i targi w Poznaniu - zaplecze Concordia Design

Sale konferencyjne wyróżniają się nowoczesną aranżacją i przemyślanymi rozwiązaniami. Concordia Design oferuje Salę Congresia, którą dzięki dźwiękoszczelnym mobilnym ścianom można podzielić na kilka części - maksymalnie 7. Pozwala to na organizację kilku eventów jednocześnie.


Poza Salą Congresia, w budynku znajduje się przestronna Sala Luna o powierzchni 300 m2, w której organizowane są często bankiety z efektowną oprawą artystyczną, ale też większe konferencje czy kongresy. Jest też otwarta Sala Expo, która doskonale sprawdzi się, jeśli szukacie przestrzeni na wystawę, targi lub prezentację danego produktu - można tu wprowadzić samochody i duże przedmioty. W budynku znajdują się też mniejsze salki na szkolenia. Centrum konferencyjne w Poznaniu jest obiektem z klimatyzacją, co jest ważnym atutem zwłaszcza podczas sezonu letniego.


Dodatkowo na zewnątrz (między budynkami Concordia Design i biurowcem Bałtyk) znajduje się Przystań Sztuki, czyli plenerowa przestrzeń, która sprawdzi się w przypadku ekspozycji samochodów i wystaw produktów. Obiekt dysponuje również własnym parkingiem.

Nie sposób nie napisać czegoś więcej o samym budynku, w którym mieści się poznańska Concordia Design. Niegdyś znajdowała się tu Stara Drukarnia, której powstanie szacowane jest na XIX wiek. Wnętrza zostały odrestaurowane, ale pozostał w nich niepowtarzalny, postindustrialny charakter. 


Catering na eventy od Concordia Taste

Na jednej z kondygnacji budynku mieści się także restauracja Concordia Taste, która serwuje pyszne i estetycznie wyglądające dania. Dzięki własnej restauracji Concordia Design oferuje usługi cateringowe. Do każdego wydarzenia można skomponować indywidualnie dedykowane menu. 


Jest to na pewno miejsce warte sprawdzenia i odwiedzenia. Lokalizacja sali konferencyjnej w centrum Poznania gwarantuje, że uczestnicy spotkania nie będą się gubić i tracić niepotrzebnie czasu na daleki dojazd. 

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz