Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
11.07.2012

Targi Invest-Hotel już w październiku.

Już tylko 3 miesiące pozostało do rozpoczęcia Targów Invest-Hotel 2012. Targi są jedną z największych tego typu imprez branży hotelarsko-gastronomicznej, dlatego też nie powinno na nich zabraknąć żadnego hotelarza.

Tegoroczna edycja targów Invest-Hotel 2012 w nowej formule odbędzie się w terminie 08-11 października 2012 roku. Będzie połączeniem Targów Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL oraz Międzynarodowych Targów Gastronomii POLAGRA GASTRO. Kompleksowe ujęcie sektora HoReCa na pewno zaowocuje pozyskaniem cennych kontaktów biznesowych.

Ekspozycje podzielone będą na 6 kategorii tematycznych: pokój hotelowy; recepcja, hol, sala konferencyjna; spa & wellness, łazienka; czystość, bezpieczeństwo i ochrona; usługi inwestycyjne, informatyczne i marketing oraz restauracja hotelowa. Różnorodność stoisk da uczestnikom dostęp do pełnej oferty branży hotelarsko-gastronomicznej.

Targi to także okazja do nagrodzenia najlepszych produktów i usług w branży. Laureat Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie miał możliwość promowania się w prestiżowej Strefie Mistrzów. Otrzyma także Pakiet Medalisty w postaci materiałów promocyjnych zwycięskiego produktu.

W ubiegłej edycji Targów Inwest Hotel swoją ofertę zaprezentowało 150 wystawców. Uczestnicy wymieniali doświadczenia w czasie paneli konferencyjnych. Mieli również możliwość wzięcia udziału w warsztatach i szkoleniach branżowych, w czasie których szczególnie podejmowano temat ekologii w działalności branży hotelarskiej.

Źródło: www.investhotel.pl
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij