Targi Invest-Hotel już w październiku.

Już tylko 3 miesiące pozostało do rozpoczęcia Targów Invest-Hotel 2012. Targi są jedną z największych tego typu imprez branży hotelarsko-gastronomicznej, dlatego też nie powinno na nich zabraknąć żadnego hotelarza.

Tegoroczna edycja targów Invest-Hotel 2012 w nowej formule odbędzie się w terminie 08-11 października 2012 roku. Będzie połączeniem Targów Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL oraz Międzynarodowych Targów Gastronomii POLAGRA GASTRO. Kompleksowe ujęcie sektora HoReCa na pewno zaowocuje pozyskaniem cennych kontaktów biznesowych.

Ekspozycje podzielone będą na 6 kategorii tematycznych: pokój hotelowy; recepcja, hol, sala konferencyjna; spa & wellness, łazienka; czystość, bezpieczeństwo i ochrona; usługi inwestycyjne, informatyczne i marketing oraz restauracja hotelowa. Różnorodność stoisk da uczestnikom dostęp do pełnej oferty branży hotelarsko-gastronomicznej.

Targi to także okazja do nagrodzenia najlepszych produktów i usług w branży. Laureat Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie miał możliwość promowania się w prestiżowej Strefie Mistrzów. Otrzyma także Pakiet Medalisty w postaci materiałów promocyjnych zwycięskiego produktu.

W ubiegłej edycji Targów Inwest Hotel swoją ofertę zaprezentowało 150 wystawców. Uczestnicy wymieniali doświadczenia w czasie paneli konferencyjnych. Mieli również możliwość wzięcia udziału w warsztatach i szkoleniach branżowych, w czasie których szczególnie podejmowano temat ekologii w działalności branży hotelarskiej.

Źródło: www.investhotel.pl

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!
Zamek w Stobnicy otwarty na majówkę 2024?!

Otwarcie Zamku w Stobnicy już niebawem! Przygotuj się na niezapomnianą majówkę 2024, pełną emocji i przygód. Weź udział w historycznym otwarciu i dołącz do epickiej przygody już teraz!

10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!
10 lat Hotelu Fabryka Wełny - to właśnie tutaj szyją się najlepsze wspomnienia!

Odkryj niepowtarzalne wspomnienia z 10 lat Hotelu Fabryka Wełny! Z historią splata się nowoczesność, tworząc magiczną przestrzeń, która przyciąga gości z całego świata!

Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!
Sale konferencyjne na wynajem w Koszalinie - skorzystaj z oferty HUDSON!

HUDSON - elegancki obiekt w samym sercu Koszalina, oferujący kompleksowe usługi organizacyjne dla różnorodnych wydarzeń biznesowych i okolicznościowych. Sala konferencyjna, komfortowe pokoje, wyjątkowa restauracja - wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć niezapomniane wydarzenie!

Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!
Już niedługo otwarcie nowej przestrzeni EVENT HALL w Fabryce Norblina!

Odkryj wyjątkowy Event Hall w sercu Fabryki Norblina – idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Nowoczesność spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Twojego wydarzenia. Otwarcie już 20 maja!

Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!
Hotel 3-gwiazdkowy w Radomsku - Hotel Porto, idealny na konferencje i szkolenia!

Odkryj idealne miejsce na Twoje biznesowe wydarzenie! Hotel Porto oferuje nowoczesną przestrzeń konferencyjną, komfortowe pokoje, wykwintną kuchnię i bogatą ofertę atrakcji. Zarezerwuj już teraz i zaplanuj niezapomniane spotkanie biznesowe!

Archiwum