Tegoroczne lato nad polskim morzem – Grand Lubicz Uzdrowisko

Tegoroczne lato nad polskim morzem – Grand Lubicz Uzdrowisko

Wysoka temperatura oraz słońce przyjemnie ogrzewające twarz informują nas, że wielkimi krokami zbliża się lato. Do głowy przychodzi obraz spienionych fal oraz piaszczystej plaży. Tegoroczne lato zdecydowanie będzie pod znakiem polskiego morza. Najprawdopodobniej wyjazd nad polskie morze będzie możliwy i to niezależnie od sytuacji pandemicznej w innych krajach. Wszystko wskazuje więc na to, że w tym roku nadbałtyckie miejscowości będą wysoko plasować się na liście najpopularniejszych kierunków wakacyjnych.

Lato to czas odpoczynku i dobrej zabawy. Również w firmach w całym kraju można poczuć rosnącą nadzieję na lepsze jutro, co po ostatnich trudnych miesiącach jest szczególnie potrzebne nam wszystkim. Wiele przedsiębiorstw powraca powoli do codzienności, wdrażając jednocześnie nowo opracowane plany na przyszłość.

Warto jednak pamiętać, że ostatnie dwa lata były trudne i dobrze jest pochylić się nad potrzebami swoich pracowników. Niektórzy mogą potrzebować czasu, aby ponownie "wbić się" w wir pracy. Zapewne wielu zostanie również zatrudnionych i będzie potrzebować przeszkolenia. W obu przypadkach świetnym pomysłem będzie zaplanowanie formowego wyjazdu nad morze.Jedną z popularniejszych nadmorskich miejscowości w Polsce jest Ustka, gdzie znajduje się Grand Lubicz Uzdrowisko. To luksusowy kompleks rozciągający się na blisko 2,5 hektarach, gdzie znaleźć można między innymi hotel 5-gwiazdkowy, zaplecze SPA, Aquapark, restaurację, klub nocny oraz centrum konferencyjne.

Obiekt oferuje wszechstronne usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Jest idealnym miejscem na postój podczas podróży służbowej oraz organizację szkolenia nad morzem. Różnorodne atrakcje rekreacyjno-sportowe uzupełniają natomiast ofertę integracyjną dla firm, dzięki czemu można zbudować zgrany, dobrze współpracujący zespół, który gotowy będzie na nowe wyzwania zawodowe.


Na szeroką ofertę noclegową Grand Lubicz Uzdrowisko w Ustce składają się klimatyzowane pokoje w wysokim standardzie, a także przestronne apartamenty. Każdy z nich został urządzony z dbałością o każdy detal, zachwycając ekskluzywnym stylem i piękną aranżacją.

Restauracja Chapeau Bas może szczycić się licznymi nagrodami i wyróżnieniami kulinarnymi, co w najlepszy sposób świadczy o poziomie serwowanych potraw. Goście mogą skosztować tradycyjnej kuchni polskiej wzbogaconej o akcenty międzynarodowe. Podstawą posiłków są najlepszej jakości składniki, które zawsze muszą być świeże i pochodzić od zaufanych dostawców, aby móc wydobyć z nich doskonały smak i aromat.Powraca także działalność basenów, dzięki czemu goście wyjazdów letnich powinni móc swobodnie korzystać z usług Wellness. Wyjazd integracyjny można połączyć z odwiedzeniem Aquaparku. Po szkoleniu można zaś zorganizować zawody sportowe w kręgielni. Wśród atrakcji znajdują się także salony piękności i siłownia, dzięki czemu goście bez problemów zorganizują sobie czas wolny wedle własnych upodobań.

Sprawdź ofertę Grand Lubicz Uzdrowisko w Ustce

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz