Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
17.11.2009

The Granary Hotel ? nowe oblicze luksusu

Nowy wrocławski hotel znajduje się przy ulicy Menniczej wybudowany został w XVI- wiecznej słodowni. Inwestor stworzył tu typowy butikowy hotel o niepowtarzalnej atmosferze, pokojach o wysokim standardzie i każdy o innym wystroju.
W podziemiach znajduje się recepcja, restauracja, bar oraz sale fitness i małe centrum spa. Pokoje są stonowane i funkcjonalne, dominującymi kolorami są biel, beż, aż po odcienie szarości i czerń. Na najwyższych piętrach stworzone zostały eleganckie, dwupiętrowe apartamenty oraz niewielkie sale konferencyjne.

Źródło: Gazeta Wyborcza Wrocław
POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij