Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
13.12.2021

Tomasz Majszyk nowym dyrektorem generalnym hotelu Wyndham Wrocław Old Town.

Tomasz Majszyk nowym dyrektorem generalnym hotelu Wyndham Wrocław Old Town.

Hotel Wyndham Wrocław Old Town, który wszystkim może być znany jako Sofitel Wrocław Old Town (ponieważ to pod tą nazwą działał do 2020 roku) ma nowe kierownictwo. Dyrektorem generalnym został Tomasz Majszyk, a stanowisko operations managera objęła Joanna Stypa-Loręc.

Tomasz Majszyk zanim objął nowe stanowisko pracował dla różnych międzynarodowych sieci. Z branżą hotelarską jest związany od 1999 roku, kiedy to zaczynał jako recepcjonista w amerykańskich hotelach sieci Starwood (np. w Sheraton Providence Airport Hotel, który aktualnie działa pod szyldem Wyndham). Przez te ponad 20 lat pracował na różnych stanowiskach, w różnych krajach i kontynentach. Od 2005 roku związany był z marką Radisson Blu - w Kijowie, w Rydze, w Rostowie i na Krymie. Zarządzał też hotelami Bristol i Londonskaya w Odessie. 

Od 2013 roku zarządza hotelami w Polsce. Najpierw został dyrektorem generalnym hotelu Mercure Wrocław Centrum, później pracował w Uroczysko Siedmiu Stawów na Dolnym Śląsku przez 3 lata, by później znowu wrócić do marki Radisson Blu i objąć stanowisko dyrektora generalnego nowo otwartego Radissona Blu Resort Świnoujście. Tam pracował przez 2 lata. Przez kolejne 2 lata prowadził działalność doradczą. Pan Tomasz może się pochwalić nie tylko bogatym doświadczeniem, ale również prestiżowymi dyplomami, bowiem ukończył studia licencjackie na Oksfordzie i magisterskie w Rochester Institute of Technology w USA.

Joanna Stypa-Loręc również może pochwalić się ciekawym CV. Swoją karierę zawodową w branży rozpoczęła od firmy Exbud Wrocław, czyli firmy, która jest właścicielem hotelu Exbud. W 2005 roku objęła stanowisko managera ds. marketingu i sprzedaży w spółce CRH Patio, będącej właścicielem odkupionych od Exbudu dwóch 3-gwiazdkowych hoteli w centrum miasta: Patio i Duet. 5 lat temu została dyrektorem tych hoteli, a także prezesem spółki. Te funkcje pełniła do połowy zeszłego roku. 2 lata temu została dyrektor regionalną Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

Wyndham Wrocław Old Town znajduje się w kompleksie Wratislavia Center i zostanie otwarty w przyszłym roku. Zaoferuje swoim gościom 205 pokoi.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij