Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
21.09.2021

Trochę to trwało, ale Hotel Polonia Palace znowu przyjmuje gości!

Trochę to trwało, ale Hotel Polonia Palace znowu przyjmuje gości!

Od 4 dni można ponownie nocować w Hotelu Polonia Palace. Warszawski hotel został ponownie otwarty po długiej przerwie związanej z pandemią koronawirusa. 

Po poluzowaniu pewnych obostrzeń Hotel Polonia Palace w Warszawie nie otworzył się od razu. Czas zamknięcia wykorzystał na modernizację zaplecza technicznego, niezbędne renowacje wnętrz oraz wymianę roślin - w tym tak lubiane przez gości palmy. Stali goście z pewnością od razu zobaczą zmiany, jakie zaszły. W ofercie warszawskiego hotelu jest 5 kategorii pokoi do wyboru, są też apartamenty. Łącznie jest 206 komfortowych pokoi.

Oprócz zmian we wnętrzach, odświeżona została również karta menu. Czeka w niej sporo nowości kulinarnych!

- Bardzo się cieszymy, że się otwieramy, że wracamy do „nowej normalności” i będziemy spotykać się z naszymi gośćmi na żywo. Wszyscy pracownicy zaangażowali się w przygotowania do otwarcia, mamy za sobą mnóstwo pracy, przeglądów, testów, szkoleń, a także nowych zakupów. Jesteśmy podekscytowani i zmotywowani” – mówi Paweł Lewtak, Dyrektor Hotelu Polonia Palace - Nasi stali goście, a szczęśliwie mamy ich bardzo wielu, cierpliwie czekali na otwarcie. To właśnie oni dokonali pierwszych rezerwacji i mają poczucie, że wracają do domu. Bardzo nam miło. Jesteśmy klasycznym hotelem, z tradycyjnym podejściem do gościnności i wierzymy w bezpośredni kontakt. Pandemia zmieniła wiele kwestii, my także dostosowaliśmy się do nowych restrykcji i uprościliśmy procedury, np. check-out. Jednakże w Polonia Palace każdy gość może liczyć na bezpośredni kontakt, rozmowę, uśmiech. To się nigdy nie zmieni.

Hotel Polonia Palace oprócz zaplecza noclegowego oferuje swoim gościom również 10 sal do organizacji eventów o różnym charakterze - zarówno tych biznesowych, jak i okolicznościowych. W hotelu znajdziemy również Restaurację Polonia, Lobby Bar, gabinety masażu, saunę i salę fitness. 

Historia warszawskiego hotelu sięga roku 1913. Został on wpisany na listę warszawskich zabytków. Mimo to hotel jest bardzo nowoczesny i dostosowany do aktualnych potrzeb i oczekiwań gości. 

Polonia Palace jest częścią grupy Hotele Warszawskie "Syrenka" obok hotelu MDM i Metropol.

INFORMACJA PRASOWA

Zdjęcia: polandonair / M. Margas

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij