Trochę to trwało, ale Hotel Polonia Palace znowu przyjmuje gości!

Trochę to trwało, ale Hotel Polonia Palace znowu przyjmuje gości!

Od 4 dni można ponownie nocować w Hotelu Polonia Palace. Warszawski hotel został ponownie otwarty po długiej przerwie związanej z pandemią koronawirusa. 

Po poluzowaniu pewnych obostrzeń Hotel Polonia Palace w Warszawie nie otworzył się od razu. Czas zamknięcia wykorzystał na modernizację zaplecza technicznego, niezbędne renowacje wnętrz oraz wymianę roślin - w tym tak lubiane przez gości palmy. Stali goście z pewnością od razu zobaczą zmiany, jakie zaszły. W ofercie warszawskiego hotelu jest 5 kategorii pokoi do wyboru, są też apartamenty. Łącznie jest 206 komfortowych pokoi.

Oprócz zmian we wnętrzach, odświeżona została również karta menu. Czeka w niej sporo nowości kulinarnych!

- Bardzo się cieszymy, że się otwieramy, że wracamy do „nowej normalności” i będziemy spotykać się z naszymi gośćmi na żywo. Wszyscy pracownicy zaangażowali się w przygotowania do otwarcia, mamy za sobą mnóstwo pracy, przeglądów, testów, szkoleń, a także nowych zakupów. Jesteśmy podekscytowani i zmotywowani” – mówi Paweł Lewtak, Dyrektor Hotelu Polonia Palace - Nasi stali goście, a szczęśliwie mamy ich bardzo wielu, cierpliwie czekali na otwarcie. To właśnie oni dokonali pierwszych rezerwacji i mają poczucie, że wracają do domu. Bardzo nam miło. Jesteśmy klasycznym hotelem, z tradycyjnym podejściem do gościnności i wierzymy w bezpośredni kontakt. Pandemia zmieniła wiele kwestii, my także dostosowaliśmy się do nowych restrykcji i uprościliśmy procedury, np. check-out. Jednakże w Polonia Palace każdy gość może liczyć na bezpośredni kontakt, rozmowę, uśmiech. To się nigdy nie zmieni.

Hotel Polonia Palace oprócz zaplecza noclegowego oferuje swoim gościom również 10 sal do organizacji eventów o różnym charakterze - zarówno tych biznesowych, jak i okolicznościowych. W hotelu znajdziemy również Restaurację Polonia, Lobby Bar, gabinety masażu, saunę i salę fitness. 

Historia warszawskiego hotelu sięga roku 1913. Został on wpisany na listę warszawskich zabytków. Mimo to hotel jest bardzo nowoczesny i dostosowany do aktualnych potrzeb i oczekiwań gości. 

Polonia Palace jest częścią grupy Hotele Warszawskie "Syrenka" obok hotelu MDM i Metropol.

INFORMACJA PRASOWA

Zdjęcia: polandonair / M. Margas

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Mogą Cię zainteresować

Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!
Hotel 5-gwiazdkowy w Krakowie - Radisson Blu Hotel Kraków z nowoczesnymi salami konferencyjnymi!

Wybierając Radisson Blu Hotel Kraków na miejsce swojego wydarzenia, zapewniasz sobie i swoim gościom najwyższy standard usług, doskonałą lokalizację oraz pełne wsparcie w realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Dowiedz się więcej!

Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach
Nosalowy Dwór Resort & SPA - konferencja w górach

Nosalowy Dwór Resort & SPA to wyjątkowy obiekt położony pośród niesamowitych Tatr. Ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej oraz niesamowite udogodnienia na najwyższym poziomie czekają na klientów biznesowych. Sprawdź!

Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski
Park Hotel Łysoń - 4-gwiazdkowy hotel w sercu Małopolski

Park Hotel Łysoń to luksusowy obiekt położony w malowniczym Inwałdzie, blisko Krakowa, oferujący nowoczesne centrum konferencyjne z sześcioma w pełni wyposażonymi salami. Bliskość mnóstwa atrakcji dla każdego. Odkryj, co jeszcze oferuje ten obiekt!

Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!
Nowoczesny hotel na konferencję w Wielkopolsce - Kompleks Ignasiak!

Kompleks Ignasiak to idealne miejsce na konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w cichej okolicy pełnej zieleni, z nowoczesnymi salami, rozbudowaną bazą sportowo-rekreacyjną i wyśmienitą kuchnią. Odkryj wyjątkowe możliwości organizacji wydarzeń w sercu natury!

Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka
Hotel 3-gwiazdkowy w Górznie - zorganizuj konferencję w Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka - niezapomniane konferencje w malowniczym otoczeniu przyrody. Profesjonalne sale konferencyjne, malownicza lokalizacja oraz kompleksowa obsługa. Idealne miejsce na efektywne spotkania biznesowe i szkolenia!

Archiwum

Agata
Event Concierge

Szukasz obiektu na wydarzenie?

Pomożemy bezpłatnie znaleźć idealne miejsce :) Napisz na [email protected] lub skorzystaj z formularza.

Chcę wysłać formularz