Szybkie wyszukiwanie
Zamek Ryn
27.07.2022

Trust Me, I’m a... HOTELIER! Już za 2 dni święto wszystkich hotelarzy!

Trust Me, I’m a... HOTELIER! Już za 2 dni święto wszystkich hotelarzy!

Jak co roku, musimy Wam koniecznie przypomnieć, że 29 lipca obchodzimy Dzień Hotelarza! Z tej okazji odbędzie się specjalny event w Hotelu Moxy Warsaw Praga, w którym razem będziemy celebrować tę ważną okazję. Bardzo się cieszymy, że kolejny już raz MojeKonferencje.pl mogą objąć to wyjątkowe święto swoim Patronatem :)

Dzień Hotelarza został zainicjowany w 2014 roku, by podkreślić, że hotelarz to nie tylko osoba pracująca w hotelu, ale hotelarz to też stan umysłu, a samo hotelarstwo to suma emocji, pasji i usług gościnności. 

Takie święta, jak te, mają na celu pielęgnowanie wartości, którymi powinien wyróżniać się dobry hotelarz. Są też okazją do integracji środowiska hotelarzy, do jednoczenia wokół pewnej idei, do utwierdzania w słuszności kontynuowania misji, czyli okazywania drugiemu człowiekowi empatii, uśmiechu i autentycznej troski.

Karol Weber, Inspektor Hotelowy, z okazji Święta Hotelarza organizuje event „Trust Me, I’m a Hotelier”, by móc spotkać się w gronie pasjonatów hotelarstwa, wspólnie się bawić i dzielić hotelarskimi doświadczeniami. 4. edycja wydarzenia odbędzie się w Hotelu Moxy Warsaw Praga o godzinie 18.00 (w wydzielonej strefie Placu Konesera).

Podczas imprezy nie zabraknie muzycznych rytmów. Uczestnicy będą mieli okazję bawić się przy muzyce Patrycji Malinowskiej, Tomka Pacaka i RICO, a także przy bicie DJ VLODECKY na AFTER PARTY.

Impreza „Trust Me, I’m a Hotelier” dedykowana jest hotelarzom z różnych działów, różnych narodowości i w różnym wieku. Karol Weber oprócz "hotelarskich wyjadaczy" zaprasza również tych młodych, stawiających swoje pierwsze kroki w hotelarstwie, by Dzień Hotelarza był również celebrowany przez kolejne pokolenia hotelarzy. 

Osoby, które przyjeżdżają na imprezę do Warszawy z różnych zakątków Polski i świata, mogą zarezerwować nocleg w Hotelu Moxy Warsaw Praga w atrakcyjnej cenie przygotowanej specjalnie dla uczestników „Trust Me, I’m a Hotelier”.

Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w tym roku, odbędzie się losowanie prezentów wśród uczestników. Stąd prośba od organizatora, aby uczestnicy przynieśli na imprezę (lub wysłali mailem) vouchery na nocleg (pokój dla 2 os. ze śniadaniem) w swoich hotelach lub do spa/restauracji (obiekty w Warszawie). O przygotowaniu voucherów mogą poinformować organizatora, rejestrując się mailowo na wydarzenie.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez wysłanie maila na adres: [email protected]

W zgłoszeniu proszę podać: imię, nazwisko, miejsce pracy oraz dopisek: Zapoznałem/zapoznaliśmy się z regulaminem wydarzenia (Regulamin dostępny na Facebooku).

WARUNKIEM UCZESTNICTWA w wydarzeniu jest WPŁATA na wskazany cel charytatywny.

W tym roku zbieramy fundusze dla Centrum Pomocy Uchodźcom z Niepełnosprawnościami Fundacji Avalon http://pomocukrainie.fundacjaavalon.pl/. Uczestnicy wydarzenia oraz wszystkie osoby dobrej woli proszone są o wpłatę na ten cel poprzez wysłanie SMS'a o treści UKRAINA na numer 75 165. Kwota wsparcia to jedyne 5 zł (koszt smsa 6,15 zł). Proszę zachować treść SMS'a jako dowód wpłaty, który każdy uczestnik okaże przy wejściu na imprezę. 

Jeśli chcielibyście wziąć udział w wydarzeniu, warto się pośpieszyć z rejestracją, ponieważ limit wynosi tylko 150 miejsc ;) Uczestnikiem wydarzenia jest tylko osoba zarejestrowana mailowo, nie na Facebooku, która dodatkowo otrzymała maila zwrotnego z potwierdzeniem rejestracji.

Zapraszamy do udziału i wspólnej zabawy! :)
A także do celebrowania Dnia Hotelarza w swoich obiektach :)

PS. Zobaczcie, jak bawili się uczestnicy podczas imprezy w ubiegłym roku:

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij