Szybkie wyszukiwanie
NEPTUNO Resort & Spa
31.07.2019

Umowa między Radisson Hotel Group i Zdrojowa Invest & Hotels na hotele w Kołobrzegu i Szklarskiej Porębie

Umowa między Radisson Hotel Group i Zdrojowa Invest & Hotels na hotele w Kołobrzegu i Szklarskiej Porębie

Radisson Hotel Group i grupa Zdrojowa Invest & Hotels podpisały umowę na dwa hotele marki Radisson w Polsce, które powstają w polskich kurortach: w Kołobrzegu nad morzem i w Szklarskiej Porębie w górach.  

Hotele poszerzą portfolio sieci Radisson Hotel Group w Polsce, które teraz liczyć będzie 18 hoteli funkcjonujących pod pięcioma markami: Radisson Blu, Radisson Collection, Radisson RED, Radisson i Park Inn by Radisson.

Hotele w Kołobrzegu i Szklarskiej Porębie to nie pierwsze inwestycje, przy których Zdrojowa Invest & Hotels jest partnerem Radisson Hotel Group. Początek współpracy tych dwóch sieci datuje się na 2017 rok, w którym nastąpiło otwarcie Radisson Blu Resort w Świnoujściu. Po sukcesie obie firmy postanowiły kontynuować współpracę i wzajemnie działać na rzecz rozwoju i budowy nowych obiektów w Polsce.Elie Younes, wiceprezes i dyrektor ds. rozwoju w Radisson Hotel Group nie ukrywa podekscytowania podpisaniem umowy z grupą Zdrojowa Invest & Hotels i szansą umacnienia pozycji w ośrodkach wypoczynkowych w Polsce.Z kolei Jan Wróblewski, współzałożyciel grupy Zdrojowa Invest & Hotels twierdzi, że współpraca z Radisson Hotel Group pozwoli przynieść korzyści skali i wzmocnić pozycję lidera w kurortach. Podkreśla, że ta współpraca nie jest równoznaczna z rezygnacją Zdrojowej z hoteli własnej marki. Portfolio Zdrojowej będzie dalej rozwijane w kierunku hoteli zarówno marki Zdrojowa Hotels, jak i tych pod szyldem sieci międzynarodowych.Oba nowo powstające hotele (Radisson Resort Szklarska Poręba i Radisson Resort Kołobrzeg) będą prowadzone przez Radisson Hospitality AB na podstawie międzynarodowej umowy franczyzowej ze Zdrojową Invest & Hotels.

INFORMACJA PRASOWA

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij