Szybkie wyszukiwanie
Pałac Żelechów
2.11.2018

Uroczysta Wigilia firmowa w Pałacu w Turznie

Uroczysta Wigilia firmowa w Pałacu w Turznie

Temperatury za oknem coraz niższe. Nieubłaganie zbliża się zima, a co za tym idzie również ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA. Oprócz planowania potraw na Wigilijny stół, warto zaplanować także Wigilię firmową, podczas której będzie można podziękować swoim współpracownikom lub kontrahentom za miniony rok, za zaangażowanie i lojalność.

Hotel Pałac Romantyczny w Turznie pod Toruniem przygotował  specjalną ofertę na organizację Wigilii firmowej w swoich murach. Liczne atrakcje, piękne dekoracje i wyśmienite jedzenie sprawią, że goście poczują się wyjątkowo, a ten wieczór na długo pozostanie w ich pamięci.


Hotel Pałac Romantyczny w Turznie w ramach uroczystej Wigilii firmowej oferuje:

  • bogate menu w 5 wariantach cenowych
  • świąteczny upominek dla każdego z Gości
  • nastrojową muzykę podczas kolacji (dodatkowo istnieje możliwość zamówienia akompaniamenty pianisty)
  • świąteczną i elegancką dekorację stołów
  • ok. 150 miejsc noclegowych i specjalną ofertę cenową na pokoje
  • duży parking GRATIS
  • liczne, dodatkowe atrakcje podczas wieczornej kolacji (m.in. święteczne Escape Roomy, wieczór Karaoke w Klubie Preludium, ognisko w plenerze z grzańcem, wizyta Świętego Mikołaja)
  • specjalną promocję 15% na pakiety kolacyjne

Więcej szczegółów TUTAJ!
Rezerwacji i wpłaty zaliczki należy dokonać do 15 listopada.

Dodatkowo Hotel Pałac Romantyczny w Turznie w swojej ofercie posiada różnego rodzaju gadżety, które można kupić na świąteczny prezent, m.in. pocztówki, magnesy, kubki, świece, tablice magnetyczne, obrazki, alkohole prezentowe (Wódki Toruńskie, linia Chopina), a nawet ekologiczne wyroby w postaci smalcu z gęsi owsianej, kiełbasy słoikowej, powideł śliwkowych z czekoladą i chilli, pasztetu z gęsi owsianej z żurawiną lub borowikami, wegetariańskiego pasztetu z selera.

Zapraszamy do organizowania niezapomnianych Wigilii firmowych w pięknym pałacu pod Toruniem.

POWRÓT

Notatki prasowe

Notatki prasowe oraz informacje o wydarzeniach branżowych prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij